eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

ReGenesis Max Nedir?

Regenesis max nedir başlığıyla hazırladığımız bu inceleme yazısında regenesis max 30 kapsül kullananlar tarafından paylaşılacak olan regenesis kullanıcı yorumları ve şikayetleri ile birlikte bu ürünün satış fiyatı, gebelikte kullanımı, yan etkileri hakkında detaylı bilgiler paylaşılacaktır.

Aslında regenesis max kapsülleri özellikle gebelik döneminde ve sonrasında emzirme döneminde ihtiyacınız olan besinleri karşılamak için hazırlanmış olan bir ilaçtır. İçerisinde oldukça yoğun miktarda bulunana omega 3 sayesinde bağışıklık sisteminin güçlenmesine yardımcı olur.

Regenesis Max Gebelikte Kullanımı

İçerisinde folik asit ile birlikte bol miktarda mineral, vitamin ve ayrıca en önemlisi de Omega 3 barındırıyor olmasıdır.Hem gebelik döneminde hem de emzirme döneminde omega 3 alınmasında yarar vardır. Yine de doktorunuzun size önerdiği şekilde kulllanılması gerekiyor.

Eğer gebelik döneminde yeterli miktarda besin alınmazsa, dengesiz beslenme olursa yada vitamin eksikliği yaşarsanız düşük olma ihtimali yüksek olmakla birlikte bebeğin hem bedensel hem de zihinsel gelişiminde eksiklikler olabilir.

Emzirme döneminde ise dengesiz beslenme neticesinde sütün azalması, metabolizmanın bozulması, çok fazla enerji harcanacağından dolayı hem anne hem de bebek sağlığının bozulması söz konusudur. Bu nedenle birçok kişi regenesis max yada muadili ürünleri kullanarak en azından omega 3 eksikliğini gidermiş oluyor.

Regenesis Max Helal mi?

Maalesef, günümüzde birçok kapsül, ilaç, vitamin domuz jelatini kullanılarak satılmaktadır. Regenesis max kapsül içinde kullanılan malzemenin hangisi olduğunu bilemediğimizden dolayı helal midir? haram mıdır? bilemiyoruz. Bu nedenle satın almadan önce içindekiler kısmını iyice okumanızı tavsiye ederiz. Regenesis max kapsül nasıl kullanıldığıyla alakalı detaylı bilgilere ulaşabilmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Regenesiz Max Faydaları

Omega 3’ün faydalarını saymakla bitiremeyiz. Regenesis max içerisinde de omega 3 bulunduğundan dolayı anne ve bebek sağlığı açısından oldukça yararlıdır. Buna rağmen doktorunuza danışmadan kullanmamanızı tavsiye ederiz.

  1. Bebeğin hem beyin hem de optik gelişminde önemlidir.
  2. Yeni doğan bebeklerin IQ gelişimine katkı sağlar!
  3. Dikkat dağınıklığının giderilmesinde yardımcıdır.
  4. Kalp rahatsızlıklarının azalmasında etkilid.r
  5. LDL’yi azaltıp, HDL’yi arttırır.
  6. Depresyonun azalmasında etkili olduğu belirtilmektedir.
  7. Doğum sonrası astım, alerji gibi rahatsızlıklara karşı direnç geliştirir.

Bunlara bağlı olarak Türkiye’de gebeliğin ilk haftalarında folik asit kullanmayan kadınların oranı yüzde 60 dolaylarındadır. Bu ciddi bir rakamdır. Normalde gebe kalındıktan sonraki ilk 12 haftada folik asit alımının devamlı olması gerekiyor. Regenesis max içerisinde folik asit bulunmaktadır. Bunun için detaylı bilgi almak isteyenler wikipedia sayfasını inceleyebilirler. İlgili kaynak sayfasına ulaşmak için tıklayınız.

Regenesis Max Yorumları

Annenin birçok vitaminle birlikte B1, B2, B6 ve B12 vitaminlerini alırken dikkat etmesi gerekir. Bunlar vücudun ihtiyacı olan ve gerekli olan vitaminlerdir. Eksik olduğunda yada hiç alınmadığında ciddi sağlık sorunlarıyla karşılaşması kaçınılmazdır.

Eğer bir kadında B12 vitamini eksikliği varsa dolaylı olarak NTD riskide artmaktadır. Ayrıca B12 vitamini folik asit ile beraber alınırsa yeni doğan bebeklerde meydana gelebilecek birçok problemin de önüne geçilmiş olur.

Regenesis Max Kullananlar

Aşağıdaki yorum alanını kullanarak sizler de regenesis max ile alakalı kafanıza takılan soruları sorabilirsiniz. Biz aklımıza gelen bilgileri regenesis max kullananlar başlıklı konuda yayınlamaya çalıştık. Sizler de eksik kalan bilgileri tamamlayarak diğer insanlara yardımcı olabilirsiniz.

KULLANICI YORUMLARI ALANI

1 YORUM
  1. Damla

    Merhaba 13 haftalık hamileyim ve doktorum regenesis kullanmamı istedi. 12. Haftadan sonra gebelerime öneriyorum dedi. İcerigine baktıgımda dikkatimi ceken bir konu oldu. Gebelikten önce ve gebeligin 12. Haftasına kadar folik asit kullandım ve bıraktım (folio marka 400mg). Regenesis icerisindede aynı oranda folat var o zaman folik asiti bırakmamın mantıgı ne az bir oranda olsa kafam karışmicaktı ama 400 mg.