Renault Arkana Kullanıcı Yorumları

Renault arkana kullanıcı yorumları

Renault Arkana, Fransız otomobil üreticisinin yeni gözdesi nihayet piyasaya çıktı. Şahsen spor araba sevdiğim için hoşuma gitti. İç hacminin geniş olması ayrı bir güzel geldi. Bu sayfada renault arkana kullanıcı yorumları paylaşılacaktır. Aracın fiyatı ve teknik özellikleri hakkında da detayları uzman kişilerden -dilerlerse- yorum alanından öğrenebiliriz.  Fiyatı ile alakalı 150 bin ile 200 bin arası olacağı konuşuluyor.

Renault Arkana Yorumları

Henüz tam olarak aracın tasarımı bitmemiş. Bu sayfada sizlerle paylaşacağımız görüntüler otomobil fuarında tanıtılmış olsa da tam olarak bu şekilde olmayacağı da özellikle belirtildi. Renault Arkana iç hacim olarak spor araçlardan oldukça geniştir fakat SUV araçlardan ise biraz küçüktür. Zaten bu araç Coupe-SUV olarak geçmektedir. Yani ne normal bir araç gibidir ne de SUV’dir.

Ben şu anda Toyota RAV4 kullanmaktayım. Benzer büyüklüktedir. Dışarıdan Renault Arkana’ya baktığınızda sanki biraz BMW X6’yı andırdığını siz de fark edeceksiniz. Fiyatı ile alakalı bir detay paylaşılmamış olsa da 150.000 TL dolayında olacağı tahmin ediliyor.

renault arkana teknik ozellikleri inceleme

Renault Arkana Kullananlar

Bu yazı ilerleyen zamanlarda daha detaylı bir şekilde güncellenecektir. Lütfen renault arkana kullanıcı yorumları sayfasında araç hakkında bildiğiniz detayları diğer kullanıcılarla paylaşınız. Teşekkürler.

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

eŞikayet.net
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0