Rüyada Siyah Köpek Görmek

Rüyada Siyah Köpek Görmek Anlamı, Tabiri Nedir?

Rüyada köpek görmek ne anlama gelir? Dün gece rüyamda bir siyah köpek sevdiğimi gördüm. Daha doğrusu öyle olduğunu hatırlıyorum. Bilinçaltımda o şekilde kalmış ve nedense sabahları görmüş olduğum rüyaları pek hatırlamıyorum. Bu bir sorun mudur bilemiyorum fakat Google’a rüyada siyah köpek görmek ne demektir, neye işaret eder diye baktım ve birkaç şeye rastladım. Bilemiyorum tabii, internetteki bu yorumlar ne kadar güvenilirdir, hangi kaynaklara dayandırılarak yayınlanıyor fakat genel manasıyla siyah köpek sevmek sıkıntılara işaret edecektir şeklinde yorumlanıyor.

Rüyada Siyah Köpek Görmek

Şahsi kanaatim belkide rüyada gördüğümüz şeyin hiç bir anlamı yoktur ve sadece bilinçaltımızın bize oynamış olduğu bir oyundan ibarettir. Netice itibariyle gün boyunca o kadar çok görsel ve işitsel etkilere maruz kalıyoruz ki ne zaman neyi gördüğümüz çoğu zaman aklımıza gelmiyor olsa bile bilinçaltımızda bu olayların tümü kaydedilmektedir. Belki görmüş olduğumuz rüya o günün etkisi ile alakalıdır. Zaten rüyalarla ilgili o kadar çok bilgi bulunuyor ki bunların çoğunun doğruluğu ispat bile edilmemiştir.

Herneyse. Rüyada siyah köpek görmek genel olarak tanımadığınız insanlardan gelebilecek olan problemlere, sıkıntılara işaret etmektedir. Tabii rüyada görmüş olduğumuz köpeğin ne yaptığı, ona ne yaptığımızda önemli etkendir. Mesela bir kişi rüyasında siyah bir köpek tarafından kovalanırsa o kişinin yapmış olduğu işte, ticarette kendisine rakiplerinin yada onu sevmeyen kişilerin engel olacağı, onun ayağını kaydıracağı şekilde yorumlar bulunuyor.

Rüyada Siyah Köpek Isırması

Eğer bir köpek sizi rüyanızda ısırmışsa o da tıpkı bir siyah köpeğin sizi kovaladığı durumun oluşması şeklinde rivayet ediliyor. Bu tarz bir durumda olan birisinin başarısı günden güne arttıkça onu kıskanacak olan kişilerin onun ayağını kaydırmak, başarısız olmasını sağlamak için elinden gelen kötülüğü yapacağı şeklinde yorumlanıyor.

Ya da rüyanızda siyah köpek size saldırmışsa buda nazara geleceğiniz anlamına gelmektedir. Kem gözler, hasetli gözler tarafından size negatif enerji geleceğinden dolayı hayatınızda bazı aksaklıkların olacağı, işlerinizin kötü gideceği rivayet ediliyor.

Rüyada Siyah Köpek Sürüsü Görmek

Böyle bir durumla karşılaşırsanız da yine iyi birşey olacak şeklinde rivayet edilmiyor. Yapacağınız işlerde kesata, zarara uğrayacağınız, birilerinin işinizi bozmak için planlar yapacağını ve bunda başarılı olacağını söyleyebilirim. Genel manasıyla baktığımızda rüyada siyah köpek görmek pek iyi bir şekilde tabir edilmiyor. Bilemiyorum. Dediğim gibi bu yorumları yapanlar yada rüya tabirleri olarak bilinen sitelerdeki içerikleri kimler yazıyor, kaynakları nedir? Sağlam yerlerden mi besleniyorlar bunu bilemediğimizden dolayı pek inandırıcı gelmiyor.

Rüyalar hakkında düşüncelerim!

Netice itibariyle herşeyi yaratanın Allah olduğunu biliyor ve O istemeden de birşeyin olmayacağını biz müslümanlar iman ediyoruz. Eğer birşey olacaksa olur, olmayacaksa da kim ne yaparsa yapsın zerre tesir etmez. Rüyalar önemlidir fakat her gördüğümüz rüyanın arkasından birşey olacak diye beklemekte doğru değildir. Zaten bir rüya sahih bir rüyaysa yani kalbinize doğdurulan bir rüyaysa bunu anlarsınız. Bir tanıdığımda olduğu gibi her akşam görüğü 15-20 rüyanın hepsinin anlamlarına sabah uyanır uyanmaz bakmak sadece kendinizi iyi hissettirmeye yada kötü hissettirmeye neden olacaktır. Bilemiyorum belki de yanılıyorumdur. Bu konuda siz ne düşünüyorsunuz? – Adem Cebe

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

eŞikayet.net
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0