Saç Renklendirici Jazz Color Wax

Jazz color wax nedir? Kullananlar, şikayetleri

İnternette saç renklendirici jöle yada saçları şekillendirici olarakta bilinen jazz color wax isimli ürün ile alakalı bu yazımızda nedir, nasıl kullanılır, yan etkileri var mıdır, saçlara zarar verir mi gibi sorulara yanıt vermeye çalışacağız. Ayrıca jazz color wax kullananlar, sayfanın altında bulunan kullanıcı yorumları alanından ürün ile alakalı varsa eğer jazz color wax şikayetleri ve tavsiyelerini paylaşacaklardır. Bu ürün ile alakalı aşağıdaki yorumları okuyunuz.

Jazz color wax nedir?

Jazz color wax, saçlarınızın farklı renklerde görünmesini sağlayan ve iddia edildiğine göre yan etkisi yada zararı olmayan, jöle tarzı bir üründür. Bunun jölelerden farkı ise saçlarınızı birkaç farklı renge sokabiliyor olmanızdır. Saç renklendirici wax ile saçlarınızı mor, sarı, beyaz, mavi, pembe ve gri renklere boyayabiliyorsunuz. Sürdüğünüz sürece saçlarınız renkli görünecektir. Yıkadığınızda ise tekrardan eski haline gelmektedir.

Jazz color wax saç renklendirici ürünü sadece internetten alabiliyorsunuz. Aslında bazı aktarlardan bulmanız da mümkündür fakat en kolay ulaşabileceğiniz noktalar internet siteleridir. Bu sitelere güvenilir mi? Bu konuda maalesef birşey diyemiyoruz fakat Hepsiburada.com, n11.com gibi sitelerde varsa incelemenizi tavsiye ederiz.

Saç şekillendirici jazz color wax kullananlar

Saç şekillendirici jazz color wax kullananlar

Saç renklendirici fiyatı ne kadar?

Değerli dostlar internetten satışı yapılan bu ürüne sahip olmak için 1 kutusuna kargo bedeli ile birlikte 47 TL ödemeniz gerekmektedir. Her üründe olduğu gibi bunda da 2 ve üzeri sipariş verdiğinizde ücretsiz kargo ile birlikte daha uygun fiyatlara sahip olabiliyorsunuz. Buna göre;

  • 1 kutu jazz color wax fiyatı 38 TL + Kargo Bedeli
  • 2 kutu jazz color wax fiyatı 69 TL ücretsiz kargo
  • 3 kutu saç renklendirici fiyatı 93 TL ücretsiz kargo şeklindedir.

Jazz color wax kullanıcı yorumları

Sözü çok fazla uzatmaya gerek yok. Birkaç gün içerisinde ürünün kullanımı ile alakalı bir video da paylaşmaya çalışacağız. Sayfanın altında bulunan jazz color wax kullananlar alanını inceleyerek ürün hakkındaki yorumları ve şikayetleri inceleyebilirsiniz.

1 Comment
  1. Ürünü satana kadar telefonum susmadı, gelen ürün kesinlikle sitesinde göründüğü gibi değil, saça sürünce kaskatı oluyor, kuruyunca ve tarayınca pul pul dökülüyor. Renkler çok soluk, belli olmuyor. 6 adet almıştım,iade etmek istedim, hiçbir telefonları açılmıyor,tamamen dolandırıcılık yapıyorlar.paranıza yazık,sakın almayın

Leave a reply

eŞikayet.net
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0