Salkom Gece Gündüz Kremi

Salkom Gece Gündüz Kremi Nedir? Kullanıcı Yorumları ve Şikayetleri

Merhaba. Bu yazımızda salkom gece gündüz kremi kullananlar tarafından paylaşılacak olan salkom gece gündüz kremi şikayet ve kullanıcı yorumları yayınlanmaktadır. Ayrıca Salkom kozmetik ürünleri markasına ait olan gece gündüz kreminin satış fiyatı ne kadar, nerelerde satılıyor, kimler kullanamaz gibi soruların yanıtlarını da sizlerle paylaşacağız.

Salkom Gece Gündüz Kremi Nedir?

Bu kremi genellikle gündüzleri çalışanlar, yoğun bir tempoyla gününü geçirenler yada dışarıdaki zararlı havaya maruz kalan kişiler kullanıyor. Satış sitesinde belirtildiği üzere her cilt tipi için kullanılması uygundur. Yani eğer cildinizde ilerleyen dönemlerde kırışıklıkların oluşmasını istemiyorsanız salkom gece gündüz kremi kullanabilirsiniz. Tabii ki bu iddialar ürünü satan kişilerin iddialarıdır.

Salkom Gece Gündüz Kremi ile cildiniz yenilenecek, hücreleriniz daha hızlı bölünecek ve cildinizin yaşlanma hızı normale göre daha yavaş olacaktır. Bu kremin içerisinde Tocopheryl Acetate bulunuyor. Bu kimyasal madde cildinizin ihtiyaç duyduğu E vitaminini sağlayacaktır. Ayrıca yine içerisinde bulunan Shea Butter ile cildinizin daha bir yumuşak olmasını sağlayacaktır. Bu ürün cildinizin üstünde ince bir tabaka oluşturarak güneşten gelen UV ışınlarına karşı cildinizde sp 3 civarında koruma sağlayacaktır.

Salkom Gece Gündüz Kremi Kullanımı

Bu krem ile alakalı yukarıda genel bir bilgi paylaşımı yaptıktan sonra merak edenler için salkom gece gündüz kremi nasıl kullanılır sorusuna da yanıt verelim. Bu kreminin kullanımı basittir. Günde 2 defa kullanılması tavsiye ediliyor. Sabah kalktıktan sonra yüzünüzü yıkayıp, durulamanız gerekiyor. Sonrasında ise yüz bölgenize ve boyun bölgenize parmaklarınızla dairesel hareketler yaparak yediriyorsunuz.

Aynı işlemi gece yatmadan önce de bir kere yapıyorsunuz. Eğer gözünüze yanlışlıkla kaçırdıysanız derhal bol su ile gözünüzü yüzünüzü yıkayınız. 1 paket salkom gece gündüz kremi 45 ml olup kullanımıza bağlı olarak genelde 1 ay kadar kullanılabilmektedir.

Salkom Gece Gündüz Kremi Şikayet

Bu kremi www.salkomkozmetik.com sitesinden (resmi satış sitesidir) satın alabilirsiniz. Ürünün satış fiyatı 44.50 TL’dir. Kargo bedelini bu fiyata dahil etmişler mi bunu bilemiyoruz. Sipariş vereceğiniz esnada müşteri temsilcisi ile görüştünüğüzde bununla birlikte iade garantisinin olup olmadığını da öğreniniz. Sizce bu krem gerçekten işe yarıyor mudur? Kullandıysanız ürün ile alakalı tecrübelerinizi salkom gece gündüz kremi kullanmak isteyenler ile paylaşarak onların da fikir sahibi olmalarını sağlayabilirsiniz. Daha fazla inceleme için www.esikayet.net sitesini takip etmeye devam ediniz.

1 Comment
  1. nereden ve nasil siparis verecegim yardimci olabilir misiniz

Leave a reply

eŞikayet.net
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0