eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Samsung Galaxy A8 (2018) Ayıplı Ürün Şikayet

12.03.2018 de almış olduğum Samsung a8 2018 model toza ve suya dayanıklı olan 45 günlük telefonumun kamerasının içerisinde tüy olduğunu fark ettim ve aldığım bayiye teslim etmeden önce Samsung’u sonra destek bilişimi arayıp konu hakkında bilgi istedim. 30.04.20

18 de Aldığım bayiye götürerek teknik servise yollanan ürünüme hiçbir şekilde bakım onarım istemediğimi üretimden kaynaklı ayıplı ürün olduğunu, henüz yeni alınan 45 gün olan ürünün kamerasının açılıp tüy parçasının temizlenmesi asla kabul etmeyeceğimi yerine yenisini talep ettiğimi dile getirdim.

Nitekim ürününün servise ulaştığı bilgisi dahi gelmeden 04.05.2018 merak edip bayiyi aradığımda ürüne işlem yapıldığı ve yollanmak üzere olduğunu dile getirdiler. Ameliyat edilen hastanın içinde gazlı bezin unutulduğu gibi, telefonun kamerası içinde tüy-kıl unutulması normal olabilir ama nazarımda ayıplı üründür.

Kesinlikle değişim istediğim ürünün onarımını kabul etmiyorum ve bu işlem ile ilgili yasal işlem yapmak ile vakit kaybetmek istemiyorum. Değişim isteğimi dile getiriyorum fakat kabul görülmezse faiziyle ücret iadesi için haklarımı arayacağım.

KULLANICI YORUMLARI ALANI