eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Samsung Galaxy Note 5 Kullanıcı Yorumları

Samsung Galaxy Note 5 kullanıcı yorumları ve şikayetleri okumadan satın almayın. Günümüzde android telefonlar özellikler Türkiye ve benzeri ülkelerde düşük fiyatlı olması nedeniyle tercih edilmektedir. Samsung’un kalitesi ve ürün çeşitliliği tartışılmazdır. Apple’ın en büyük rakibi de zaten Samsung’dur. Bu nedenle samsung bile olsa satın almadan önce ürünler ile alakalı insanların kullanıcı yorumları ve şikayetlerini incelemeden paranızı boş yere harcamayınız. Mesela samsung galaxy note 5 telefonu çok güzel bir tasarıma ve özelliklere sahip olabilir ancak bu yeterli değildir.

Samsung Galaxy Note 5

Hani halk arasında bir laf vardır. Derler ya dış görünüş önemli değildir, iç güzelliğidir önemli olan diye. İşte cep telefonu satın alırken de sadece dış görünüşe değil iç güzelliğe de bakmanız gerekiyor. Aksi durumda 100-150 TL gibi çok düşük fiyatlara dış görünüşü 10 numara 5 yıldız olan fakat elinize aldıktan sonra hiç bir işinize yaramayacak olan telefonlardan piyasada çok var onları da satın alabilirsiniz.

Biz burada herkesin yaptığı gibi telefonun özellikleri şudur, fiyatı bu kadardır gibi detayları paylaşmayacağız. Bu telefon hakkında bilgi sahibi olduğunuzu düşünerek direkt samgun galaxy note 5 kullanıcı yorumları konusunu aktif etmek istedim. Sizler de aşağıdaki yorum alanından bu telefon ile ilgili görüşlerinizi, düşüncelerinizi yada yaşamış olduğunuz sorunları paylaşabilirsiniz. Yapacağınız yorumlar samsung galaxy note 5 satın almak isteyen kişilere fikir verecektir.

Bu şikayetleri incelediniz mi?
KULLANICI YORUMLARI ALANI

1 YORUM
  1. Fatih

    Samsung Galaxy Note 5 kullanıcısıyım. Ben telefonumun sesini arttırmak istiyorum ama nasıl yapacağımı bilmiyorum. DAha doğrusu spotify gibi uygulamalardan müzik dinleyince ses yüksek geliyor, telefonun kendi playerında dinleyince de çok az geliyor. Bu sorunu giderebilmemin bir yolu var mıdır?