eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Samsung Metro XL Cep Telefonu

Samsung Metro XL Cep Telefonu özellikleri ve fiyatı başlıklı bu yazımızda samsung metro xl kullananlar tarafından samsung kullanıcı yorumları ve şikayetleri paylaşılıp yayınlanacaktır. Az önce Doğu TV isimli tv kanalında bir ürün tanıtım videosu izledim. Videoda samsung metro xl tuşlu cep telefonu öyle bir anlatılmış ki sanırsınız Samsung’un en son çıkan modelidir. Bu noktada sizleri uyarmak istiyoruz. Samsung’un METRO XL adıyla çıkan bir modeli bulunuyor ve Google’da yapmış olduğumuz ufak bir araştırma neticesinde sadece Hindistan’da satıldığını öğrendik.. Bu ürünün ise taklit olduğunu düşünüyoruz! Bu bilgiyi doğruladığımızda sizlerle paylaşacağız.

Samsung Metro XL Özellikleri

Sadece telefon açarak sipariş verebileceğiniz bu telefonun satış fiyatı 99 TL + Kargo bedelidir. Özelliklerini öyle anlata anlata bitirememiş olsalarda bu telefonda aslında hiçbir özellik yoktur. Alıp kullandığınızda sizde nasıl bir kaliteye sahip olduğunu göreceksinizdir. Peki bu telefonda ne gibi özellikler yer alıyor? Dilerseniz bunlara hep birlikte bakalım:

  • Arka kamera: 5 MP
  • Ön kamera: 2 MP
  • Şarj Süresi: 22 Gün (Denemek Lazım)
  • Facebook, Twitter, Gmail Uygulamaları
  • Çift kart özelliği
  • Oyunlar
  • Delta servis garantisi (güvenilir mi bilemiyoruz)

Şimdi gelelim orjinal samsung metro XL telefon özelliklerine. Bu telefonun aslında tam modeli Samsung SM-B335E olup resmi sitesinde de METRO XL olarak geçmektedir. Orjinal sitesinden telefonu incelemek için buraya tıklayabilirsiniz. İzlediğim videoda kameranın 5 MP olduğu belirtilmiş fakat orjinal sitede bunun 3.1 MP olduğu belirtiliyor. Hafızasının 22 gün dayandığı söyleniyor fakat orjinal telefonun sadece 1200 MAH olduğunu Samsung bize söylüyor.

Samsung Metro XL Kullanıcı Yorumları

Değerli eŞikayet.net takipçileri. Bu telefonun orjinalini Hindistan dışında ABD dahil hiç bir ülkeden satın alamıyorsunuz. En azından şimdilik bu böyledir. Türkiye’de satışı yapılan Samsung Metro XL’in orjinal samsung olmadığı noktasında endişelerimiz bulunuyor. Aşağıdaki yorum alanından sizler de samsung metro xl cep telefonu ile alakalı yorumları ve şikayetleri yazarak diğer insanların da bu ürün hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.

Samsung Galaxy S5 Çağrı Öztürk Kullanıcı Yorumları ve Şikayetleri
Samsung Galaxy S5 Çağrı Öztürk Kullanıcı Yorumları ve Şikayetleri

Samsung Metro XL Şikayetleri

Samsung’un Hindistan satış fiyatı 3190 Rupee olup bu tutarın TL karşılığı ise 25 Temmuz 2017 itibariyle 176 TL olduğunu belirtmek istiyoruz. Bu fiyatın üzerine vergileri, nakliyeyi ve diğer masrafları da dahil ederseniz en az 200 TL’ye satın alacağını takdir edersiniz. Sizler de samsung metro xl cep telefonu ile alakalı aşağıdaki yorum alanından düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.