eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Sebamed Feminine İntimate Wash

Sebamed genital bölge temizleyici olarak bilinen sebamed feminine intimate wash 200 ml ile alakalı bu yazımızda nedir, nasıl kullanılır, fiyatı ne kadar gibi soruların yanı sıra ayrıca sebamed genital bölge temizleyici kullananlar tarafından paylaşılacak olan yorumları ve şikayetleri de yayınlayacağız.

Sebamed markasına ait olan bu ürün eczanelerde satışı yapılan ve fiyatı 30 – 40 TL arasında değişen bir temizleyici maddedir. Özellikle kadınların kullandığı sebamed genital bölge temizleyici ergenlik döneminden menapoz dönenime kadar kullanılabilen bir üründür. Her yaştaki insanın rahatlıkla kullanabildiği bu ürün genital bölgenin temiz kalmasına yardımcı olur. Bu nedenle mikrop kapma, rahatsızlanma gibi riskleri mümkün olan en aza indirir.

İçerisinde aloe barbadensis bulunuyor. Bu da genital bölgeyi nemli tutmaya yardımcı olur. İçerisindeki bisabolol sayesinde ise cildiniz daha yumuşak bir kıvamda kalır.Bilenen bir yan etkisi olmasa da beklenmedik bir durumda doktorunuza gitmeyi ihmal etmeyiniz. Ayrıca pH seviyesi 3.8 olduğu için yara olan bölgelere uygulamayınız.

Sebamed Temizleyici Kullananlar

Bu ürünün kullanımı için birkaç yol bulunuyor. Dilerseniz önce elinizi iyice temizledikten sonra ellerinizle temizleyeceğiniz bölgeyi yıkayabilirsiniz. Yada dilerseniz steril bir bez parçası yada pamuk yardımıyla da bu ürünü kullanabilirsiniz. Kafanıza takılan sorular olursa yada ürün ile alakalı tecrübelerinizi paylaşmak isterseniz yorum alanından paylaşabileceğiniz lütfen unutmayınız.

KULLANICI YORUMLARI ALANI