eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Şeyhi şifa zayıflama macunu

Tevafuk eseri denk geldiği şeyh-i şifa zayıflama macunu -ki aslında zeytin sütlü kahveli macun olarakta bilinen bu ürün- ile alakalı sayfamızda yan etkileri var mıdır, kimler kullanamaz, nedir, ne değildir gibi sorulara yanıt verdikten sonra sayfamızın altında bulunan şeyhi şifa zayıflama macunu kullanıcı yorumları alanındna bu ürünü kullananlar olumlu yada olumsuz yorumları paylaşabilecekler. Siz de eğer internetten hocaların tavsiye ettiği bu ürünü satın alıp kullandıysanız lütfen şikayetleri yada tavsiyeleri diğer kullanıcılar ile paylaşınız.

Şeyh-i şifa macunu nedir?

Açıkçası söylemek gerekirse ürünün satış sitelerinde doğru düzgün bir bilgiye rastlamadık. Sadece ürün zayıflatıyor, bitki bilimciler vakfı hocaları tavsiye ediyor gibisinden cümleleri okuduk. Her fırsatta işe yaradığını, kullananların zayıfladığını ve fiyatının 60 TL olduğunu belirtmişler. Hatta bitki bilimciler vakfı hocalarından olan Şeref Tunç’un bu zayıflama macununu tavsiye ettiği birkaç yerde belirtilmiştir.

Tecrübelerimize dayanarak şeyhi şifa zayıflama macunu yada internetten satılan diğer zayıflama ürünlerini kullanmadan önce iyi bir araştırma yapmanızı tavsiye ediyoruz. Mutlaka farklı sitelerde paylaşılan şeyhi şifa kullanıcı yorumları ve -varsa- şikayetleri okuyunuz.

 

Şeyhi şifa zayıflama macunu kullananlar

Ürünün satış fiyatı 60 TL’dir ve aynı gün kargo ile gönderildiği iddia ediliyor. Yan etkileri, faydaları, kimler kullanamaz gibi detaylara ürünün satış sitesinden ulaşamadık. Böyle bilgileri paylaşmamışlar. Fakat sayfamızın altından paylaşılan ve paylaşılacak olan şeyhi şifa kullanıcı yorumları okunursa faydanıza olabilir. Siz bu ürün hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bu şikayetleri incelediniz mi?
KULLANICI YORUMLARI ALANI