eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Sigara Bıraktıran Akciğer Detoksu

Sigarayı Bıraktıran Bitkisel Yöntemler ile Sağlığınıza Kavuşun

Daha önce datça acıbadem macunu hakkında detayları paylaşmıştık. Birçok kişi sigarayı bırakmak istiyorum diyor fakat nereden ve nasıl başlayacağını bilmiyor yahut da bir türlü başlayamıyor. Sigara bırakmak -evet biliyoruz- kolay değil fakat biraz azimle, biraz irade ile bir daha kullanmamak üzere bırakmanız da mümkündür. Kendi yakınlarımdan biliyorum sigarayı bırakanların bir daha içmediklerini… Peki siz neden bırakmayasınız ki? Akciğer detoksu ile ciğerlerinizi temizleyerek hayatınızdan zevk almak istemez misiniz?

Datça Sigara Bırakma Macunu

Türkiye’de üretilen bu ürünün menşei Adana olarak belirtiliyor. Nurs Lokman Hekim tarafından üretildiği iddia edilen datça acıbadem macunu uygun fiyatlarla müşteri ile buluşuyor. Muğla’nın Datça ilçesinde bulunan endemik bir ağaç türünden elde edilen bu macunun içerisinde ayrıca zencefil, meyan kökü, bal gibi sağlığınıza faydalı, balgam söktürücü doğal maddeler de bulunuyor.

Datça Belediyesi, datça ismi kullanılarak internette satışı yapılan sigara bıraktırıcı macun ile alakalı olarak resmi bir açıklama yaptı. Detaylara ulaşmak için buraya tıklayınız.

Birçok kişi çeşitli sitelerde yaptıkları datça macunu yorumları ile ürünün çok iyi olduğunu, ürünle birlikte gelen sigara bıraktırıcı çayın da faydasını gördüklerini dile getiriyorlar. Fakat ne kadar doğrudur Allah bilir… Bunun yanı sıra datça macunu şikayetleri de epey fazladır. Yani kutuların eksik gittiğini söyleyenlerden üürünün bir işe yaramadığını belirtenlere kadar birçok şikayet konusu bulabilirsiniz.

Sigara Bırakma Macunu Yorumları

İnternetten satışı yapılan bu ürünün satış fiyatı 59 TL’dir. Belki bazı internet sitelerinde daha uygun fiyata da bulmanız mümkündür. Fakat biz eŞikayet.net sitesi olarak sahte datça macunu satanlara karşı uyarmak istiyoruz. Lütfen sayfanın altında bulunan datça macunu yorumlarını inceleyiniz.

Bu şikayetleri incelediniz mi?
KULLANICI YORUMLARI ALANI