eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Sinameki Macunu Nedir?

Sinameki macunu nedir? Sinemaki bitkisi faydaları, zararları, yan etkileri… Sinameki macunu kullanıcı yorumları, kullananlar ve şikayetleri

Sinameki macunu nedir? Bu yazımda yeni bir zayıflama ürünü olan sinameki macunu ile alakalı olarak nasıl kullanılır, yan etkileri nelerdir, eczanelerde satılıyor mu gibi soruları yanıtlayacağım. Ayrıca sinameki macunu kullananlar tarafından bu ürün ile alakalı işe yarayıp yaramadığına dair kullanıcı yorumları ve sinemaki macunu şikayetleri de yayınlanacaktır.

Sinameki Macunu ile Bağırsak Temizliği

Ben bu zayıflama ürününe instagram’da rastladım. Anladığım kadarıyla sinameki macunu çok yeni bir üründür. Öyle ki satışının yapıldığı bir resmi internet sitesi bile bulunmuyor. İlerleyen zamanlarda açarlar mı bilemiyorum ancak şu anda ürünün detaylarına ulaşabileceğim bir websiteleri yoktur. İçerisinde birkaç bitkinin bulunduğu sinameki macunu kilo vermeye yardımcıolan, bağırsaklardaki parazitleri temizleyen ve toksinlerin vücuttan atılmasını hızlandıran bir üründür. Sinameki bitkisi kullanılarak oluşturulmuştur.

  1. Yemeklerden sonraki şişkinliği hafifletir.
  2. Bağırsaklardaki zararlı parazitleri temizler.
  3. Zararlı kimyasalların vücuttan atılmasını sağlar.
  4. Kilo kontrolü yapmak isteyenlere yardımcı olur.

Sinameki Macunu Nasıl Kullanılır?

İçerisinde sinameki bitkisinin yanı sıra kestane balı, zeytinyağı ve çörek otu tohumu da bulunan bu ürünün kullanım süresi yaklaşık olarak 1 aydır. İlk 7 günde metabolizmanız belirli bir düzene girerken sonraki 2 haftada ise vücudunuzdaki zararlı maddeler, toksinler atılıyor. Kilo verme işlemi ise 10. günden sonra başlıyor. Bu süre zarfında beklenmedik bir durumla karşılaşırsanız lütfen doktora gidiniz.

Her ne kadar instagram’da @sifahane_ isimli kullanıcı tarafından 3 ile 10 yaş arasında da kullanılabileceği iddia ediliyor olsa da biz doktorunuz danışmadan kullanmamanızı tavsiye ederiz. 10 ile 20 yaş arasındaki kişilerin 2-3 çay kaşığı tüketmesi tavsiye ediliyor. 20 yaşının üzerinde olan kişiler ise 5 çay kaşığı sinemaki macunu kullanarak hayatlarına devam edebilirler. Genellikle geceleri yatmadan önce, yemeklerden hemen sonra kullanılması tavsiye ediliyor.

Sinameki Macunu Yan Etkileri

Emziren annelerin ve hamile kadınların kullanmamasını tavsiye ediyoruz. Özellikle bebeğin sağlığı açısından bilinmedik ürünleri almadan önce uzman doktorunuza danışınız. Normal kişilerin sinameki macunu ürününü üst üste kullanmadan önce araya 1-2 aylık bir zaman koymaları gerekiyor. Kullanmadan önce karıştırmanız tavsiye ediliyor.

Sinameki macunu yan etkileri ile alakalı bir bilgiye ulaşamadık. Ürünün resmi bir internet sitesi bulunmuyor. Sadece instagram, facebook, twitter gibi sayfalarından satışı gerçekleştiriyorlar.

Sinameki Macunu Kullananlar

Satış fiyatı 9 TL ile 29 TL arasında değişen bu ürüne internetten sinameki tozu formundan da ulaşabilirsiniz. Birçok sitede macun dışında da satılan bu bitki ile alakalı bildiğiniz bilgiler yorum alanından paylaşabilirsiniz.Eğer siz de sinemaki macunu kullananlar arasındaysanız lütfen tecrübelerinizi satın almak isteyen kişilerle yorum alanından paylaşınız. Sizce bu gerçekten işe yarayan bir ürün müdür? Ne düşünüyorsunuz?

Bu şikayetleri incelediniz mi?
KULLANICI YORUMLARI ALANI