eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Sinoz A Plus Şampuan

Merhabalar. Bu yazımızda saç dökülmesi, saç kırıklıkları gibi sorunlar için üretilen sinoz a plus şampuan nedir, yan etkileri nelerdir, kullananlar ürün hakkında neler düşünüyor gibi soruların yanı sıra ayrıca sinoz a plus şampuan şikayet / şikayetleri ve kullanıcı yorumları da yayınlanacaktır. Tamamen yerli bir kozmetik markası olan Sinoz’un uzun süren araştırmaları neticesinde geliştirdikleri sinoz a plus şampuan ile saç dökülmesi, saç kırıklıkları en aza indirgenecek, saçlarınız daha parlak, daha güzel görünecek. Sinoz’un resmi internet sitesi sinoz.com.tr’dir. Peki biz burada hangi başlıkları inceleyeceğiz? İşte inceleyeceğimiz konu başlıkları:

 1. Sinoz a plus şampuan nedir?
 2. Sinoz a plus şampuan yan etkileri nelerdir?
 3. Sinoz a plus şampuan faydaları nelerdir?
 4. Sinoz A plus şampuan satış fiyatı
 5. Sinoz Şampuan Kullanıcı Yorumları
 6. Saçlarımız Neden Dökülür – video
 7. Sinoz A Plus Şampuan Şikayetleri

Sinoz A Plus Şampuan Nedir?

Günümüz dünyasında birçok nedenden dolayı insanların saçları dökülmekte, uçlarında kırıklar oluşmakta yada solgun görünmektedir. Bunun nedenleri sabit olmayıp stres, sıkıntı, GDO’lu besinler, dengesiz beslenme, düzensiz uyku, kullanılan kimyasal maddeler (şampuan, saç boyası, jöle vs..) saçların dökülmesine neden olmaktadır. Bu saydığımız nedenlerin hepsine belki çözüm üretemeyiz ancak Sinoz kozmetik ürünleri ile en azından kimyasal madde kullanımından kaynaklı saç dökülmelerinin önüne geçtiklerini, bunu en aza indirdiklerini iddia ediyorlar. Gerçekten öyle midir? İşte bunun cevabını sizlerden gelecek olan kullanıcı yorumları ve şikayetler ile öğreneceğiz.

Sinoz! Saçlar neden kırılır? Saç neden yıpranır?

Sinoz a plus şampuan içerisinde sarımsak, provitamin b5, papatya, alantoin ve ısırgan otu bulunmaktadır. Bu bitkisel özler sayesinde dökülen saçların miktarında azalma olacak, saçlarınız daha dolgun ve hacimli olacaktır. Fakat şurada önemli bir hatırlatma yapmak istiyoruz. İnsanın saçları B vitaminlerinden oluşmaktadır. Özellikle B5 vitamini saçlar için oldukça önemlidir. Normal yaşantınızda da saçların dökülmemesi ve daha sağlıklı olması için b vitamini içeren besinleri almanızda yarar vardır. 20 çeşit kadar olan vitamin b grubu insan vücudu tarafından sentezlenmezler. Dışarıdan alınması gerekiyor. Bu nedenle gıdalarla bu eksiği insan vücudunun tamamlaması gerekiyor.  İşte sinoz a plus şampuan içerisinde bulunan provitamim b5 sayesinde saçlarınız en azından bir nebze daha sağlıklı olacaktır.

Sinoz A Plus Şampuan Yan Etkileri

Sinoz‘un bu şampuanı sayesinde saçlarınızda eğer sertleşme, kırılma, matlaşma, incelme varsa bu sorunları azaltacaksınız. Saçların nemlenmesini, yumuşamasını ve bu sayede daha kolay taranmasını ve şekil almasını sağlar. Eğer saçlarınızda kepek sorunu varsa sinoz şampuan ile bu sorunu da aşacaksınızdır.

Bilgi: Eğer diğer sinoz ürünleri ile alakalı merak ettiğiniz sorular olursa sinoz kozmetik kategorisindeki ürünleri inceleyebilirsiniz.

Sinoz.com.tr’de ürün ile alakalı detaylara baktığımız sinoz a plus şampuan yan etkileri ile alakalı bir paylaşımda bulunulmamıştır. Bu nedenle bu şampuanın yan etkileri var mı yok mu sizlerle bunu paylaşamıyoruz. Ama eğer içerisinde bulunana sarımsak, papatya, alantoin, ısırgan otuna bir alerjiniz yoksa bir sorun olacağını zannetmiyoruz. Yine de ürünü sipariş ederken müşteri temsilcisine ürünün yan etkileri var mı yok mu diye sormanızda yarar vardır.

Saçlar neden dökülür? – video

Sinoz A Plus Şampuan Faydaları

Peki bu şampuanın bize ne gibi bir faydası olacak? Kullanırsak ne zaman etkilerini görmeyece başlayacağız? Hemen izah edelim. Sitelerinde belirtildiğine göre sinoz şampuanı kullanmaya başladığınızda direkt olarak saç dökülmesi, saç kırıkları bitmeyecektir. Düzenli olarak kullanmaya devam ettiğinizde bunun faydalarını göreceksiniz. İlk aşamada bakım yapmaya başlıyor fakat dördüncü, beşinci kullanım sonrasında saçlarınız sağlıklı hale geliyormuş. İşte sinoz şampuan ile alakalı bazı özellikler:

 1. Saçlarınıza dolgunluk kazandırır.
 2. Her saç tipi için kullanılması uygundur.
 3. Cansız, güçsüz saçları onararak düzenler.
 4. Saç derisindeki soyulmaların önüne geçer.
 5. Yeni kepeğin oluşumunu engeller.
 6. Saçlarınızın nem seviyesini düzenler.
 7. İnce ve zayıf saçları güçlendirir.
 8. Yağlı saçları da normal hale çevirir.

Sinoz A Plus Şampuan Satış Fiyatı

Az önce de belirttiğimiz üzere bu şampuanı orjinal satış sitesi olan sinoz.com.tr’den satın alabilirsiniz. Eczanelerde satışı yapılmamaktadır. Belki çevrenizde bulunan aktarlarda da bu şampuanı temin edebilirsiniz ancak sizlere tavsiyemiz en güvenli yol olan sinoz.com.tr üzerinden satın almanızdır. Ürünün satış fiyatı normalde 59 TL imiş. Sitelerinde şimdilik 39 TL’ye satılan bu ürüne bir de kargo bedeli ödemeniz gerekiyor. Toplamda bu şampuana şimdilik 45-47 TL’ye sahip olabilirsiniz.

Sinoz a plus şampuan kullanıcı yorumları

Eğer 2 adet sinoz şampuan satın almak istiyorsanız ödeyeceğiniz tutar 69 TL olacaktır. Sinoz şampuan nasıl kullanılır? Normal diğer şampuanların kullanımı ile aynıdır. Saçlarınızın tamamına yayılacak şekilde 1 dakika boyunca saçlarınıza masaj yaparak uygulayınız. Sonrasında 2 dakika kadar bekleyip saçlarınızı durulayınız. Eğer ihtiyaç duyarsanız bu işlemi bir defa daha tekrarlayabilirsiniz.

Sinoz Şampuan Kullanıcı Yorumları

Evet değerli esikayet.net takipçileri… Bu yazımızda sinoz a plus şampuan ile alakalı merak edilen sorulara cevap verdik. Siz de eğer bu ürünü kullanmışsanız sinoz a plus şampuan kullanıcı yorumları başlıklı bu yazımızda ürün hakkındaki düşüncelerinizi, tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz. Eğer merak ettiğiniz sorular varsa yine yorum alanından bunu paylaşabilirsiniz. Sizce sinoz ürünleri gerçekten işe yarıyor mudur? Bu konuda ne düşünüyorsunuz?

Bu şikayetleri incelediniz mi?
KULLANICI YORUMLARI ALANI