eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Sinoz Yüz Temizleme Jeli

Merhaba değerli eşikayet.net takipçileri.. Birkaç gün önce sinoz ürünleri ile alakalı bazı ürünlerin incelemesini yapmıştım. Bu yazımızda sinoz yüz temizleme jeli ile devam edeceğiz. Öncelikle sinoz yüz temizleme jeli nedir, ne değildir, yan etkileri var mıdır, kimler kullanamaz, fiyatı ne kadar, eczanelerde satılıyor mu gibi konulara yer vereceğiz. Sonrasında ise sinoz yüz temizleme jeli kullananlar varsa aşağıdaki yorum alanından şikayet ve yorumları paylaşacaklardır. Eğer hazırladığımız bu inceleme yazısını beğenirseniz facebook, twitter yada diğer sosyal ağlarınızda paylaşıp daha çok kişiye ulaşmasını sizlerden rica edeceğiz. Haydi başlayalım…

Sinoz Yüz Temizleme Jeli Nedir?

Bu jelin içerisinde salatalık özü, vitamin C ve yüksek antioksidan bulunmaktadır. Bu etken maddeler sayesinde cildinizi derinlemesine temizleyerek tabir yerindeyse rahat bir nefes almasını sağlar. Günlük yaşantınızda kullanmış olduğunuz makyaj malzemeleri ya da diğer kremlerden cildinizde kalan atıkları temizleyerek gözeneklerinizin açılmasını ve bu sayede cildinizdeki yağların, bakterilerin temizlenmesine yardımcı olur. Zaten cildinizin gözeneklerinde kalan yağdan kirden dolayı sivilceler oluşmaktadır. Bu vesile ile sivilce oluşumu da belki yok olmayacaktır ama en az seviyeye indirgenmiş olacaktır.

Önemli hatırlatma: Lütfen kullanacağınız kozmetik ürünlerinde kullanılan içeriğe dikkat ediniz. Satın almadan önce mutlaka o ürün ile alakalı yorum ve şikayetleri okuyunuz.

İçeriğinde salatalık özü olduğunu söylemiştik. Sinoz yüz temizleme jeli ile cildinize bakım yapılır, nemlenmesi sağlanır. Zaten salatalığın cildin güzelleşmesi için ne kadar önemli olduğunu yüzyıllardır cilt bakımı için kullanılmasından da anlıyoruz. Hatta bazı yeşilçam filmlerinde geceliklerini giymiş kadınların yüzlerindeki maske ile birlikte gözlerine koymuş oldukları salatalıklar belirli bir neslin hafızalarındadır. Bu nedenle demek istediğimiz sinoz yüz temizleme jeli ile ayrıca cildinizi birçok zararlı maddeden de korumuş olacaksınız.

Sinoz Beyazlatıcı Krem Nedir? Kullanımı, Şikayet ve Yorumları

Yüz Temizleme Jeli Yan Etkileri

Bu ürünün resmi satış sitesi sinoz.com.tr’dir. Bu sitede belirtildiğine göre sinoz yüz temizleme jelinin hiç bir yan etkisi bulunmamaktadır. Bazı kozmetik ürünlerinde sabun, alkol gibi maddeler kullanılmaktadır. Bunlar da cildinize zarar veren, yan etki oluşturabilecek kimyasallardır. Sinoz’un bu ürününde sabun ya da alkol kullanılmadığından dolayı ciltte yanma, pul pul şeklindeki dökülmeler yada herhangi bir kızarıklığın meydana gelmesi söz konusu değilmiş.

Bu nedenle -biz de sinoz.com.tr’nin yalancısı olarak- sinoz yüz temizleme jeli yan etkileri yoktur diyebiliriz. Bu ürünün her gün yatmadan önce 1 defa kullanılması tavsiye ediliyor. Her 1 kutu yüz temizleme jeli 250 ml’dir. Yani düzenli olarak kullanırsanız yaklaşık olarak 2 ay kadar 1 kutu ile idare edebilirsiniz.

Sinoz Yüz Temizleme Jeli Kullanımı

Bu ürünün yan etkileri olmadığından dolayı ve her türlü cilt tipi için kullanımı uygun olduğundan dolayı hemen hemen herkes kullanabilir. Ancak küçük çocukların ya da 20’li yaşlardaki kişilerin kullanmasına gerek yoktur. Zaten hücreler sürekli yenilendiğinden dolayı bu yaşlardaki insanlar kullanmasalar da olur. Eğer cildinizde çok fazla sorun varsa o zaman kullanabilirsiniz. Fakat gözünüzle temas ettirmeyiniz. Eğer olur da gözünüze temas ederse lütfen bol su ile yıkayınız.

  1. Yüzünüzü yıkadıktan sonra hafif nemli bırakınız
  2. Sinoz jeli 2 defa elinize sıkınız
  3. Ellerinizi ovuşturarak köpürtünüz
  4. Yüzünüze 40 saniye kadar sürünüz
  5. Yaklaşık 4 dakika bekledikten sonra yıkayınız.

Sinoz yüz temizleme jelini kullanmadan önce elimizi yüzümüzü iyice yıkıyoruz. Sonrasında 2 defa avucumuzun içine fıs fıs yaparak iki elimizi ovuşturup biraz köpürtüyoruz. Daha sonrasında ise kullanmak istediğiniz bölgeye masaj yaparak yaklaşık 30-40 saniye boyunca sürüyoruz. Bu işlemi de yaptıktan sonra cildimizin bu köpüğü emebilmesi için 4 dakika kadar bekliyoruz ve daha sonra da ne soğuk ne de çok sıcak su kullanmadan normal ılık su ile yüzümüzü yıkıyoruz. Bu işlemi dilerseniz gece yatmadan önce yaparsanız daha iyi olacaktır.

Sinoz A Plus Şampuan Kullananlar, Fiyatı, Eczane ve Yorumları

Sinoz Yüz Temizleme Jeli Kullanıcı Yorumları

Evet değerli eşikayet.net takipçileri… Bu kremi çevrenizdeki bazı aktarlardan temin edebilirsiniz. Eczanelerde satılan bir ürün değildir. İlaç değildir. Orjinal ürünü resmi internet sitesi olan sinoz.com.tr’den temin edebilirsiniz. Normalde satış fiyatı 25 TL imiş fakat indirim yapmışlar galiba şimdilik 19 türk lirasına satıyorlar. Kargo masrafı içinde değildir. Eğer sipariş verirseniz online olarak 7-8 liralık bir kargo bedeli de bulunmaktadır. Siz de sinoz yüz temizleme jeli kullanmışsanız aşağıdaki yorum alanından üründen memnun kalıp kalmadığınızı, varsa eğer yüz temizleme jeli şikayet / şikayetleri de diğer insanlarla paylaşabilirsiniz. Eğer bu konumuzu beğendiyseniz lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşmayı unutmayınız. Diğer sinoz ürünleri ile alakalı kullanıcı yorumları için sinoz kozmetik kategorisini ziyaret ediniz.

Bu şikayetleri incelediniz mi?
KULLANICI YORUMLARI ALANI

1 YORUM
  1. eŞikayet

    Sinoz yüz temizleme jeli ile alakalı merak ettiğiniz tüm soruların yanıtlarına bu yazımızdan ulaşabilirsiniz. Eğer sinoz ürünlerini kullandıysanız yorum alanından lütfen diğer insanlarla tecrübelerinizi paylaşmayı unutmayınız.