eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Siyah Maske Kullanıcı Yorumları

Soyulabilir Black Maske Kullananlar, Şikayetleri, Fiyatı ve Fazlası..

Siyah maske ile alakalı piyasada o kadar çok ürün bulunuyor ki bunlar için tek tek kullanıcı yorumları konusunu hazırlamak bile haftalarımızı alabilir. Daha önceden birkaç markanın ürünlerini sitemize eklemiş, sizler için incelemiştik. Bu yazımızda da yine siyah maske nedir konusuyla birlikte siyah maskenin fiyatları hakkında da bilgi vermeye çalışacağız. Lütfen sayfa altında siyah maske kullananlar tarafından yayınlanan yorumları ve şikayetleri okuyun.

Siyah Maske Nedir?

Siyah Maske, cildi güzelleştirmek adına geliştirilen içerisinde biberiye yağı özü, güvercin ağacı özü, okaliptus yağı ve jojoba yağı gibi bitkisel karışımların bulunduğu soyulabilir bir maskedir. Bazı eczanelerde de satışı yapılan siyah maske için bazı kişiler Google‘da “black mask” şeklinde arama yaparakta sipariş verebilmektedirler.

Bizler de sizler için internetten satılan siyah maske markalarını listeleyerek hepsini bir yerde toplamaya çalıştık. Bu markalardan insanların memnun kaldıkları olduğu gibi hiç bir işe yaramıyor, param çöpe gitti, yüzümü mahvetti gibi olumsuz yorumları paylaşanlar da bulunuyor. Hatta dilerseniz Youtube‘a siyah maske kullanıcı yorumları yada siyah maske kullananlar diye kelimeleri yazarak uygulamalı olarak ürün tanıtımlarını da izleyebilirsiniz.

Siyah Maske Fiyatı Hakkında

Türkiye’de olduğu gibi birçok ülkede epey konuşulan, reklamı yapılan bu ürünün Türkiye’de satış fiyatı çok değişkendir. Bir sitede 10 TL’ye satılan siyah maske başka bir sitede 59 liraya satılabilmektedir. Fakat her marka maalesef işe yaramıyor. Bunu da kullanıcı yorumları alanından paylaşılan şikayet ve önerilere bakarak öğrenebilirsiniz.

Siyah Maske Nasıl Kullanılır?

İçerisinde genel itibariyle biberiye yağı, güvercin ağacının özü, jojoba yağ ki bu cildi nemlendirip, rahatlamasını sağlar ve okaliptus yağı bulunuyor. Bazı markalar farklı maddeleri de kullanabiliyorlar.

Siyah maske kullanımı oldukça basit bir üründür. Yapmanız gereken yüzünüzü iyice temizlemek ve sonrasında normal maske uygular gibi cildinizde bir müddet bekletmektir. Yukarıdaki videoyu izleyerek uygulamasını canlı olarak görebilirsiniz.

Siyah Maske Kullanıcı Yorumları

Yaptığımız araştırmalar neticesinde bulabildiğimiz bazı siyah maske markaları aşağıdaki gibidir. Zaman içerisinde siyah maske fiyatı ile birlikte linklerini de eklemeye çalışacağız.

  1. Avon soyulabilen siyah maske
  2. Beauty face siyah nokta maskesi
  3. Ostwint siyah maske
  4. Vicem siyah karbon maske
  5. Happy Mask Soyulabilen Siyah Maske
  6. Naturface Siyah Noktaları Temizleme Maskesi
  7. Black Gold Yüz Temizleme Maskesi
  8. Luis Bien Siyah Maske
  9. Bioaqua Leke temizleme maskesi
  10. Maia siyah maske kullanıcı yorumları

Zamanla yukarıda paylaştığımız listeyi genişletmeye, ürünleri eklemeye devam edeceğiz. Kullandığınız markanın linkine tıklayarak ürün ile alakalı detaylara ulaşabilirsiniz. Yeni bir ürün eklemesi daha yapılmıştır. Gelişmleri linklere tıklayarak takip edebilirsiniz.

Siyah Maske Şikayetleri

Siyah maske şikayetleri sayfasında ürün hakkında düşüncelerinizi paylaşmadan önce evde siyah maske nasıl yapılır sorusunun cevabını da videoyu izleyerek bulabilirsiniz. Diğer videolar, içerikler için siyah maske kullanıcı yorumları linkine tıklayınız.

Siyah Maske Kullananlar

Editörün notu: Elbette bazı kozmetik ürünleri cildinizdeki problemleri ortadan kaldırmak için çok faydalı olabilmektedir. Fakat maalesef Türkiye’de merdiven altı diye tabir edilen ürünlerin sayısıda bi hayli artmış durumdadır. Bir ürünü satın almadan önce mutlaka o ürün ile alakalı kullanıcı yorumları ve şikayetleri okumanızı tavsiye ederiz. Bunun için eŞikayet.net gibi siteleri kullanabilir, ürünleri inceleyebilirsiniz.

Bu şikayetleri incelediniz mi?
KULLANICI YORUMLARI ALANI