Slim Endorfin Nedir?

Slim Endorfin Kullananlar, Slim Endorphine şikayetleri

Bugün yeni bir zayıflama ürünü ile karşılaştım. Adı slim endorfin olan bu zayıflama ürünü ile sindirim sistemi daha iyi çalışırken, metabolizma da normalden daha hızlı bir şekilde çalışmaktadır. Orjinal adı slim endorphine olan bu ürünün satış fiyatı ise 129 TL’dir. Değişik aromaları olan slim endorfin ile alakalı kullanıcı yorumları, kullananlar ve slim endorphine şikayetleri aşağıdaki yorum alanından paylaşılıyor. Sayfanın altındaki yorumları okumadan karar vermeyiniz.

Slim Endorfin Nedir?

Slim Endorfin; değişik aromaları bulunan, düzenli kullanım neticesinde metabolizmayı düzenleyerek sindirim sistemini dengeleyen bir zayıflama ürünüdür. Kilo vermek isteyen kişilere özel olarak geliştirilen bu ürünü sadece kullanmak yeterli değildir. Bu ürünü kullanırken elbette yediklerinize dikkat edecek, düzenli olarak spor yada hiç değilse yürüyüş yapacak ve zayıflamanın altın kuralı olan bol su içmeyi de ihmal etmeyeceksiniz. Slim endorfin adındaki bu üründe zayıflama çalışmalarınız esnasında metabolizmanızı hızlandırarak yağ yakımının daha kolay olmasını sağlayacaktır.

Dünyanın birçok ülkesinde bulunan obezite problemi maalesef Türkiye’de yaygınlaşmıştır. İnsanlar kilolarından kurtulmak için türlü türlü yöntemler deniyor olsalar da bu denemeler genelde bir haftayla sınırlı kaldığından istenilen sonuçlar bir türlü elde edilememektedir. İçerisinde bulunan vitaminler ve mineraller sayesinde hem dinç hissetmenizi sağlayacak hem de spor yaparken yağ yakımını hızlandırarak kısa sürede kilo vermenize yardımcı olacaktır.

Slim Endorfin İçeriğinde Neler Bulunuyor?

Değerli www.esikayet.net takipçileri. Biz hiç bir zaman hiç bir ürün hakkında işe yarıyor yada yaramıyor diye iddialarda bulunmadık, bulunmayız da. Şahsen birkaç yıl önce kullanmış olduğum bir zayıflama hapının beni ölümden döndürüyor olmasından sonra hiç bir ürüne de güvenmediğimi belirtmek istiyorum. Fakat bu piyasada bulunan her zayıflamaya yardımcı, metabolizmayı düzenleyici ürünün işe yaramadığı anlamına gelmez. O nedenle satış sitesinde iddia edildiğine göre slim endorfin içeriği tamamen doğal bileşenlerden oluşmaktadır. Peki neler bulunuyor?

 • Kurt üzümü
 • Lingzhi mantar özü
 • Yeşil kahve çekirdeği
 • Asai üzümü
 • Chia Tohumu
 • Kakao özü

Bu maddeler slim endorfin içerisinde bulunmaktadır. Normalde bu maddeleri doğal halleriyle aldığınızda vücuda faydaları bulunuyor. Eğer gerçekten bu zayıflama ürününün içerisinde doğal olarak kullanılmışlarsa bu ürün işe yarayabilir. Şu anda ben de chia tohumu kullananlar arasında bulunuyorum. Fakat ben doğal halini kullanıyorum . Bilginize 🙂

Slim Endorfin Kullanıcı Yorumları

Slim Endorfin Kullanıcı Yorumları

Slim Endorfin’in Faydaları ve Zararları

Yine ürün satışının yapıldığı yerden edindiğim bilgilere göre slim endorphine zayıflama ürününün faydaları arasında vücudun vitamin ve mineral eksikliğinin giderilmesi, tatlı ihtiyacının karşılanmaıs, kan şekerinin düzenlenmesi ve kalsiyum ihtiyacınızın karşılanması gibi maddeleri sıralayabiliriz. Şöyle bir toparlayacak olursak maddeler halinde şunları yazabiliriz:

 1. Vücudunuza vitamin ve mineral sağlar
 2. Kan şekerinizin düzenlenmesine yardımcı olur
 3. Kalsiyum ihtiyacınızın giderilmesini sağlar
 4. Tatlı ihtiyacınızı karşılar ki bu çok önemlidir
 5. Karbonhidrat ve Protein açısından da oldukça zengindir.

Arkadaşlar! Sürekli tekrar ediyorum ama bunu yapmam gerekiyor. Bu bilgilerin birçoğu satış sitesini taradıktan sonra sizlerle paylaşıyorum. Yani kendi kafamdan uydurduğum bir bilgi yoktur. Şu anda 2 tane satış sitesinin olduğunu gördüm. İlerleyen zamanlarda daha fazla satış sitesinin çıkması muhtemeldir.

Slim Endorphine Nasıl Kullanılır?

Bu ürün çikolata aromalı bir içecek olduğundan dolayı kullanırken zorlanmayacaksınız.  Size bir kutunun içerisinde toz halinde geliyor fakat siz bunu süt ile karıştırarak tüketeceksiniz. Genellikle yarım yağlı yada yağsız süt olması tavsiye ediliyor olsa da normal sütle de karıştırarak içebilirsiniz.  Sitemizde daha önce fitpack diyeti, slimfit zayıflama içeceği, fitback içeceği ile alakalı kullanıcı yorumları konularını paylaşmıştık. Dilerseniz onlara da bakabilirsiniz. Slim endorfin adındaki bu ürün de mantık olarak onlara benzemektedir.

1 bardak süt ile karıştırılan slim endorfin tozu size gün boyu enerji verecek ve belirli bir süre tok kalmanıza yardımcı olacaktır. Çok fazla içmenizin bir faydası olmayacağı gibi spor yapmamanız, bol su tüketmemeniz halinde de size bir faydası dokunmayacaktır.

Slim Endorfin Satış Fiyatı Ne Kadar?

Az önce konunun ilk paragrafında slim endorfin satış fiyatı 129 TL demiştim. Bu 1 kutu için geçerli olan fiyattır. Eğer siz arkadaşınızla paylaşmak istiyorum diyerek 2 kutu satın almak isterseniz fiyatı 258 TL olmaktadır. Zaten almak istiyorsanız satış sitelerinde fiyat karşılaştırmasını yaparsınız. Biz burada sizlere ürün hakkında bilgi verdikten sonra sözü sizlere bırakmak istiyoruz.

Slim Endorfin Kullanıcı Yorumları

Sayfanın altından ürün ile alakalı görüşlerinizi, önerilerinizi veya varsa şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. Yapacağınız her yorum slim endorfin satın almak isteyen kişilere fikir verecektir. Siz de slim endorfin kullanıcı yorumları sayfasından ürün hakkındaki düşüncelerinizi paylaşmayı lütfen unutmayınız. Eğer üründen memnun kaldıysanız yada yorumlarınızın daha fazla kişiye ulaşmasını istiyorsanız bu sayfayı Facebook, Twitter yada diğer sosyal ağlarınızda paylaşınız.. 🙂

1 Comment
 1. arkadaşlar kullanmayın ben cayını aldım 4 gün kullandım o dört gün içinde sürekli mide bulantısı agrısı kusma bas agrısı yasadım 2 gün kestim cayı suan iyiyim içmeyin sakın saglıga zarar

Leave a reply

eŞikayet.net
Logo
Compare items
 • Total (0)
Compare
0