eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Slim fit diyeti yapan kadınlar

Fitpack yada slim fit diyeti yapanların yorumları ve şikayetleri

Facebook üzerinden satışı yapılan bir zayıflama diyeti içeceği olan slim fit ile alakalı bu yazımızda kullanan kadınlar düşüncelerini paylaşıyorlar. Biz kısaca nedir, nasıl kullanılır, yan etkileri var mıdır, fiyatı ne kadar, nasıl ve nereden satın alabilirim gibi soruları yanıtlayıp sözü sizlere bırakacağız. Aslında önceleri benzer ürün olan fitpack diyeti hakkında da düşüncelerimizi eŞikayet sitemizden paylaşmıştık. Aşağıdaki linke tıklayarak ilgili yorumlara ulaşabilirsiniz.

Slim fit nedir?

Slim fit, kilo vermek isteyenler için hazırlanmış, kalorisi kısıtlanmış ve türk gıda kodeksi standartlarına göre üretilmiş bir gıdadır. Suyla yada başka içeceklerle karıştırarak içebildiğiniz bu ürün ile açlığınız bastırılacak, kilo vermeniz daha kolaylaşacaktır.

İddia edildiğine göre yan etkisi bulunmuyormuş. Facebook üzerinden fitpack diyeti yapanlar adında bir grupları bulunuyor ve genelde o grup üzerinden satışlarını yapıyorlar. Aynı zamanda fitpack diyeti isimli ürünlerini de aynı grup üzerinden temin edebiliyorsunuz.

Slim fit diyeti yapanlar

Satış fiyatı 139 TL olan bu ürünün birkaç aroması bulunuyor. Dileyenler çilekli, muzlu, çikolatalı ve birkaç farklı aromadan alarak spor yaparken, diyet programı uygularken bu ürünüde kullanabilir. Facebook grubunda gerçek kullanıcılar tarafından paylaşılan görselleri ve paylaşımları gördüğümüzde onlarca kişinin kısa zaman dilimlerinde birkaç kilo verdiğini söyleyebiliriz.

Siz de sayfanın altında bulunan slimfit kullanıcı yorumları alanındna ürün hakkındaki düşüncelerinizi birkaç cümle ile paylaşarak diğer insanlara da yardımcı olabilirsiniz. Dilerseniz fitpack diyeti linkine tıklayarak diğer ürünlerini de inceleyebilirsiniz.

KULLANICI YORUMLARI ALANI

1 YORUM
  1. şevkiye

    slimfit çilekli aromalı ürüne bugün başladım inğım olumlu yada olumsuz umarı 5 kilo verebilirim yada yemek yeme alışkanlığım değişmiş olurşallah 15 gn sonra ne kadar kilo verdiğimi sizlerle paylaşacağım