eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Slim Fizz Tablet Nedir?

FizzBlock Diyeti Nasıl Yapılır? Slim Fizz Kullananlar, Kullanıcı Yorumları

Slim fizz nedir? Fizzblock diyeti nasıl yapılır? Yararları nelerdir? Bu soru son zamanlarda çok merak edildiği için bir açıklık getirmek istedik. Ayrıca bu yazımızda slimfizz tablet kullanımı, yan etkileri, orjinal satış fiyatı ile birlikte slimfizz kullananlar tarafından paylaşılacak olan gerçek slim fizz kullanıcı yorumları ve şikayetleri de yayınlanacaktır. Kafanıza bu ürün ile takılan tüm soruları yorum alanından paylaşabilir, ürünü kullandıysanız kullanmak isteyenler için tecrübelerinizi aktarabilirsiniz. Bu ürünün amazon.com’daki satış fiyatı 23 dolardır. Türkiyede ise 69 TL’ye satılmaktadır.

Slim fizz nedir?

Slim fizz, aslında ilk olarak amerikada satışı yapılan birçok ünlü isim tarafından tavsiye edilen bir kilo kontrol kapsülüdür. Kullanım amacına baktığımızda xls medical yağ tutucu ile benzer olduğunu söyleyebiliriz. Bu tableti su ile birlikte aldıktan sonra midenizde dağılarak bir nevi sünger görevi görmektedir.

Bu demek oluyor ki yediğiniz yemeklerdeki yağlar midenizde toplanarak dışarıya atılıyor. Yani yağlar depolanmadan vücuttan uzaklaştırılıyor. Elbette sadece slimfizz tablet alarak kilo vermeniz mümkün değildir. Böyle birşeyi düşünüyorsanız üründen memnun kalmayabilirsiniz. Elbette herşeyi yiyebilirsinmiz ancak kararında ve tadında bırakarak.

Yani ben slimfizz kilo verdiren tablet alıyorum, midemde yağlar tutularak dışarıya atılıyor ve istediğim şeyi istediğim kadar yerim diye bir yanlış düşünceye kapılmayınız. Neticede kullandığınız bu ürünün de bir kapasitesi vardır ve lütfen kullanmadan önce içerisinde bulunan maddelere karşı allerjinizin olup olmadığını araştırınız.

Slim fizz kullananlar

İnternette slim fizz tablet kullanıcı yorumları ile alakalı araştırma yaptığımızda birçok sitede fizzblock diyeti kullanarak 34 kilo verdim, 20 kilo kaybettim şeklinde uçuk rakamlar belirten yorumları gördük. Hakeza slimfizz satış sitelerinde de bu şekilde görseller paylaşılmıştır. O nedenle lütfen slim fizz kullananlar başlıklı bu yazımızda ürünü kullananların yorumlarını ve -varsa- şikayetleri okumadan karar vermeyiniz.

Dilerseniz ürünün amazon.com’daki sayfasına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. En azından ürün hakkındaki puanlama ve yorumları incelemek isteyebilirsiniz.

Slimfizz eczanelerde satılıyor mu?

Aslında halk arasında yanlış bir inanış var. Eğer bir ürün eczanede satılıyorsa iyidir, kullanılabilir gibi bir düşünce size zarar verebilir, telafisi olmayan rahatsızlıkları tetikleyebilir. Eğer bir ürün eczanede satılıyorsa o mutlaka iyi olacaktır diye bir kaide yoktur. Bazı eczanelerde bitki çayları veya değişik kozmetik ürünleri de satılmaktadır fakat her kullanan için bu ürünler aynı etkiyi vermemekte, sağlıklı sonuçlar göstermemektedir.

Slim fizz kullanıcı yorumları
Slim fizz kullanıcı yorumları

Slimfizz tablet satış sitesinde bu ürünün 34 farklı ilimizde tam 146 eczanede satıldığı iddia ediliyor. Bu illerin başında İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa gibi büyükşehirler de gelmektedir. Eğer bir rahatsızlığınız varsa eczanelerde görev yapanlara bunu belirterek yan etkisi olur mu olmaz mı diye sorunuz.

Slimfizz içeriği nelerdir?

Slimblock diyeti yanında kullanılması tavsiye edilen slimfizz tablet içerisinde konja bitkisinin yanı sıra glucomannan, yeşil çay, sodyum sakkarin, guarana ile birlikte tatlandırıcı, renklendirici maddeler kullanılmaktadır. Aslında yüzde 100 doğal olduğu iddia edilse de aslında içerisinde kimyasal maddeler de bulunmaktadır.

Slim fizz tablet kullanıcı yorumları

Değerli eŞikayet.net takipçileri… Bu ürünün satış fiyatı 69 TL’dir. İnternetten satın almadan önce lütfen ürün ile alakalı değişik sitelerde açılmış olan slim fizz kullanıcı yorumları sayfalarını takip ediniz ve oralarda paylaşılan slim fizz şikayetleri ile birlikte yorumları da okuyunuz. Sadece www.esikayet.net sitesine bağımlı kalarak ürün yorumlarına göre karar vermeyiniz. Birçok yorum ve şikayet sitesinde ürün hakkında paylaşılan yorumları okuyarak ürün hakkında bir karara varınız.

Sizler için hazırladığımız tüm zayıflama ürünleri inceleme konularına ulaşmak için zayıflama çayları kullanıcı yorumları linkine tıklayabilirsiniz.

Slim fizz şikayetleri

Bu ürünü 18 yaşından küçük olan kimselerin kullanması tavsiye edilmiyor. Ayrıca hamile ve emziren kadınların da bu ve benzeri ürünlerden uzak durmaları gerekiyor. Kalp rahatsızlığı, panik atak ya da böbrek probleminiz varsa lütfen kullanmadan önce doktorunuza danışınız. Sayfanın altında bulunan slim fizz şikayetleri alanını inceleyerek tavsiyeleri ve yorumları okuyunuz.

Bu şikayetleri incelediniz mi?
KULLANICI YORUMLARI ALANI

2 YORUM
  1. Sevilay Alyamaç

    Kullandım ve faydasını gördüm. Her bedende aynı sonucu vermeyebilir ama ben 68 kilodan 60 kiloya 1 ayda düştüm. Şimdi 2. kutuyu kullanıyorum. 55 kilo hedefim var 🙂

  2. eŞikayet

    Slim fizz zayıflama ürünü ile alakalı kafanıza takılan tüm soruları slimfizz kullananlar başlıklı bu yazıda paylaşabilir, memnun kaldıysanız diğer kullanıcıların istifadesi için tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.