eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Slimbor Nedir?

Slimbor nedir? Bu yazımızda slimbor kullananlar tarafından paylaşılacak olan gerçek kullanıcı yorumları ve slim bor şikayetleri ile birlikte yan etkileri nelerdir, satış fiyatı ne kadardır, eczanelerde satılır mı gibi sorulara da cevap vermeye çalışacağız. Öncelikle bu ürünün ne olduğu ve ne zaman satışa sunulacağından bahsederek konumuza girmek istiyoruz. Siz de yorumlarınızı ve sorularınızı yorum alanından paylaşarak tartışmaya katılabilirsiniz.

Slimbor Jel Nedir?

Slimbor jel aslında bir çatlak kremidir. Özellikle bayanlarda çokça görülen selülitlerin ve çatlakların önüne geçebilmek adına üretilen ve içerisinde bol miktarda bor minerali bulunan bir üründür. Bildiğiniz üzere vücut çatlakları çirkin bir görünümle birlikte sizi yaşlı göstermektedir. Bu nedenle selülit ve çatlakları olan kadınlar dünyanın parasını harcayarak bu hoş olmayan görüntüden kurtulmak istiyorlar. Slimbor isimli bu ürün ise vücudunuzdaki hücreleri yenileyerek ölü derinizin canlanıp, sıkılaşmasını sağlıyormuş. Elbette bu ürünü satan kişilerin iddiasıdır. İşe  yarayıp yaramadığını ise sizlerin yorumlarıyla öğreneceğiz.

Slimbor Yan Etkileri Nelerdir?

Bu ürünün her hangi bir yan etkisinin, zararının olmadığı satış sitelerinde belirtilmektedir. Bunu da içeriğinin doğal maddelerden oluşmuş olmasına bağlıyorlar. Elbette bu sözlerinde haklı olabilirler ancak her ne kadar kimyasal madde içermiyor olsa da diğer içerisindeki diğer maddelere kaşrı bir alerjiniz varsa bile size zararı olacaktır. Bu nedenle satın almadan önce içerisindeki bileşenlere karşı bir allerjinizin olup olmadığını lütfen kontrol ediniz. Şu anda ürün ile alakalı içerisinde ne var ne yok bu bilgilere sahip olamadığımızdan dolayı bunu sizlerle paylaşamıyoruz. En yakın zamanda güncelleme yapacağız.

Slimbor Nedir? Nasıl Kullanılır? Yan Etkileri Nelerdir?

Slimbor jeli yaklaşık olarak 3-4 hafta düzenli olarak kullanırsanız gözle görülür bir değişimin farkına varacaksınız. Nasıl Kullanılır? Kullanımı oldukça basit olan bu jeli sadece selülit olan bölgeye sürüp 1 dakika boyunca masaj yapmanız kafi olacaktır.

Slimbor Kullanıcı Yorumları

Slimbor ile sizlerde cildinizin pürüzsüz olmasını sağlayabilirsiniz. Satış fiyatı 49 TL ile 69 TL arasında değişen bu jeli kullanmadan önce mutlaka slimbol şikayet ve kullanıcı yorumları okumanızı tavsiye ederiz. Kafanıza takılan sorular varsa yorum alanından paylaşabileceğinizi unutmayınız. Sağlıklı, güzel ve mutlu günler sizlerle olması dileklerimizle, hoşçakalın. eŞikayet.net