eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Slimdays Çorba ile Zayıflama

Merhabalar. Bugün slimdays slimfit zayıflama çorbası ile alakalı nedir, nasıl kullanılır sorularına yanıt vererek ayrıca slimdays kullananlar tarafından paylaşılacak olan slimdays çorba şikayetleri ve kullanıcı yorumları da yine bu başlıkta merak edenler için paylaşılacaktır. Zayıflama adına birçok yöntem deneyen insanlar zayıflama haplarından, kilo verdiren tozlardan bir fayda çıkmadığını anlayınca bu defa paramızı hiç değilse çorbalara, içeceklere verelim diyerek slimdays tarzı ürünlere yöneldiler. Peki bu ürünler gerçekten işe yarıyor mu? Kullananlar gerçekten kilo veriyor mu?

Slimdays Çorba Nedir?

Slimdays, içerisinde yüksek miktarda protein ve lif barındıran bildiğimiz çorbadır. İçerisindeki yüksek miktardaki protein ve lif nedeniyle açlığınızı bastırıp size tokluk hissi verir ve yemek yemediğinizden dolayı da kilo vermenize yardımcı olur. Oldukça profesyonelce hazırlanmış slimdays zayıflama çorbası tek kullanımlık paketler halindedir. Bir paketi açıp sıcak suyun içerisine katarak içebiliyorsunuz. Kullanımı oldukça pratik olduğundan dolayı gittiğiniz her yerde slimdays çorbayı kullanabilirsiniz.

Slimdays zayıflama çorbasının içerisinde yüzde 37 oranında protein bulunmaktadır. Diğer bileşenler ise tuz, lif olup hem tad olarak hem de fayda görme noktasında işinize yarayabilecek bir üründür. Satış sitesinde iddia edildiğine göre yüzde 100 doğal ve bitkisel bir ürün olan bu çorbayı öğün aralarında tüketerek açlığınızı bastırabilirsiniz. Hazır olun! Şimdi söyleyeceğim bilgi ise en çok hoşunuza gidecek kısımdır diye düşünüyorum. 1 porsiyon slimdays çorbanın içerisinde sadece ama sadece 0.25 gram yağ bulunurken kalorisi ise 72’dir. Yani bir çikolata barından bile daha az kaloriye sahiptir.

Slimdays Zayıflama Çorbası Nasıl Hazırlanır?

Karmaşık bir durum söz konusu değildir. Yapmanız gereken 1 paket 200 gramlık slimdays paketini bir büyük bardağa yada bir kasenin içine boşaltmak ve sonrasında 1 bardak kaynamış suyu üzerine ilave ederek karıştırmaktır. Dilerseniz soğutarakta içebilirsiniz. Ancak çorba dediğin sıcak içilir değil mi? 🙂

Slimdays Zayıflama Çorbası Hazırlanışı
Slimdays Zayıflama Çorbası Hazırlanışı

Slimdays Çorba Kullananlar

Ürünün resmi satış sitesinde 4 farklı slimdays çorba bulunmaktadır. İçlerinde slimdays tavuk çorbası da bulunuyor. Bu ürünün helal olup olmadığıyla alakalı bir malumata sahip olmadığımızdan dolayıdır size tavuk çorbasını gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz diye bir iddiada bulunamıyoruz. Ancak ürünü satın alacağınız zaman helal sertifikalarının olup olmadığını sorarak bunu öğrenebilirsiniz. Bu bilgiyi de helal-haram konusunda hassas olan kişiler için paylaşmış olalım. Slimdays çeşitleri ise şu şekildedir:

  1. Slimdays domates çorbası – 49 TL – 71 Kalori
  2. Slimdays mercimek çorbası – 49 TL – 91 Kalori
  3. Slimdays tavuk çorbası – 49 TL – 78 Kalori
  4. Slimdays sebze çorbası – 49 TL – 92 Kalori

Fiyatları da yukarıda görmüş olduğunuz gibi olan slimdays zayıflama çorbasını ürünün resmi internet sitesi olan slimdays.com.tr’den sipariş verebilirsiniz.

Fitpack Diyeti Yapanlar, Kullanıcı Yorumları ve Fitpack şikayet
Fitpack Diyeti Yapanlar tarafından paylaşılan kullanıcı yorumları ve fitpack şikayetleri için resme tıklayabilirsiniz.

Slimdays Kullanıcı Yorumları

Evet değerli eŞikayet.net takipçileri. Bu ürünün herkesin rahatlıkla kullanabileceği iddia edilmektedir. Hamilelerin ve emziren kadınların bu ürünü kullanabilecekleri söyleniyor. Siz yine de doktorunuzla bu durumu konuşursanız sağlığınız açısından daha iyi olacaktır. Aşağıdaki yorum alanını kullanarak slimdays kullanıcı yorumları ve şikayetleri paylaşabileceğinizi unutmayınız. Eğer bu ürünü kullandıysanız lütfen yorumlarınızı diğer kullanıcılar için paylaşmayı unutmayınız.

KULLANICI YORUMLARI ALANI

1 YORUM
  1. Yasemin

    Slimdays çorba kullananlar var mı? Merak ediyorum çorba ile insan zayıflar mı? Bunun içerisinde ne var da kilo verdiriyor? lütfen bilgisi olanlar paylaşır mı?