eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Slimfit (Fitpack) Nedir?

Slimfit nedir? Eczane fiyatı ne kadar? Son günlerde Fitpack diyeti ürünlerini kullananlar slimfit kullanıcı yorumları, slim fit şikayetleri ile ürün hakkında bilgi araştırıyorlar. Sitemizdeki fitpack diyeti yapanlar konusunda birkaç defa slimfit nedir, kullananlar memnun kalmışlar mı diye sorular gelince bende ürünü inceleyerek sizlere bilgi vermek istedim. Öncelikle belirtmek istiyorum ki slimfit denilen bu ürün aslında fitpack diyeti ile hemen hemen aynıdır. Birkaç farkı bulunuyor. Onun dışında değişik bir ürün değildir. Aynı mantık, aynı içerik ile hazırlanmıştır.

Slimfit Nedir?

11 farklı aroması bulunan slimfit aynı fitpack diyeti gibi enerjisi kısıtlanmış yani yediğinizde fazla kalori almayacağınız bir gıdadır. Öğün yerine geçmektedir. Yani kahvaltı yerine 1 adet slimfit içerseniz kahvaltı yerine geçecek ve başka da birşey yemeyeceksiniz. Ürünü satın alacağınız sitede ara öğünlerde yemeniz gereken besinleri sizlerle paylaşacaklardır. Biz de aşağıda slimfit nasıl kullanılır alanından biraz detay paylaşacağız.

İçerisinde aminoasit, vitamin, mineral, yüksek miktarda lif, l-karnitin, whey proteini, tonalin cla bulunmaktadır. Her 1 şase slimfit 70 kalori olup her 1 kutunun içerisinde 30 adet şase bulunmaktadır. Günlük 3 öğün tüketeceğiniz göz önünde bulundurulunca slimfit kutusu 10 günlük kullanım içindir. Slimfit’in Fitpack Diyeti’nden farkı ise bu ürünü “Gluten intoleransı” olan kişilerinde kullanabiliyor olmasıdır.

Slimfast Türkiye Kullananlar
Slimfast, Amerika’da 6 dolara satılmaktadır.

Slimfit, fitpack diyeti, slimdays gibi ürünler yurtdışında da satılmaktadır. Mesela Amerika’da “slimfast” olarak satılan bu ürünün 4’lü paketi $6 olup 1 günlük kullanım içindir. Amerika’da bulunan slimfast ürünü günde 4 defa kullanılmaktadır. Her 4 saatte bir alınması tavsiye ediliyor. Zannedersem şu anda Amerika’da kilo kontrolü amaçlı en çok kullanılan ürünlerden bir tanesi SlimFast adındaki bu üründür. İçerisindeki yüksek protein ve az şekerden dolayı yağ yakımını hızlandırmaktadır. Herneyse demek istediğim yurtdışında da bu tarz ürünler son zamanlarda epey popüler olmuş durumdadır. Önümüzdeki günlerde ise slimfast ile alakalı bir inceleme yazısı yazmaya çalışacağım.

Slimfit Nasıl Kullanılır?

Eğer daha önce fitpack diyeti kullandıysanız slimfit ürünü de aynı şekildedir. İlk 2 günde detoks amaçlı kullanıyorsunuz. Sonraki günlerde ise yağları yakıyorsunuz. Şekersiz olduktan sonra çay, kahve, maden suyu, süt, ayran içebliirsiniz. Her gün günde 5 defa olacak şekilde slimfit kullanmanız gerekiyor. Aralarda ise meyve, sebze, 100 kalorilik gıdalar tüketebilirsiniz. Detaylı bilgi almak için lütfen fitpack diyeti nasıl kullanılır linkine tıklayınız.

Slimfit Nasıl etki eder?

Slimfit içerisindeki yüksek miktardaki lifler ve proteinler sayesinde size tokluk hissi verecektir. Yemek yeme isteğiniz olmayınca enerji ihtiyacınız mevcut yağlardan karşılanacaktır.

İçerisinde ihtiyacınız olan mineraller, vitaminler, proteinler olduğundan dolayı sağlıklı bir şekilde kilo vermeye yardımcı olmaktadır. Zaten her bir öğün 70-80 kaloriden fazla değildir.

Fitpack Diyeti Yapanlar, Kullanıcı Yorumları ve Fitpack şikayet
Fitpack Diyeti Yapanlar, Kullanıcı Yorumları ve Fitpack şikayet

Slimfit Kullanıcı Yorumları

Ürünün satış sitesinde slimfit zayıflamaya yardımcı gıda takviyesi ürünün HELAL Sertifikalı olduğu iddia edilmektedir. Az önce 10 farklı aromasının olduğunu söylemiştik. Bunların satış fiyatı 149 TL olup her 1 kutu slimfit 10 günlük kullanım içindir. Bu aromalar:

  1. Slimfit Kavunlu: 149 TL
  2. Slimfit Hindistan Cevizli: 149 TL
  3. Slimfit Damla Sakızlı: 149 TL
  4. Slimfit Çikolatalı Yer Fıstıklı: 149 TL
  5. Slimfit: Çikolatalı Kurabiyeli: 149 TL
  6. Slimfit Vanilyalı: 149 TL
  7. Slimfit Muzlu Kurabiyeli: 149 TL
  8. Slimfit Karamel Latteli: 149 TL
  9. Slimfit Çilekli Kremalı: 149 TL
  10. Slimfit Yoğun çikolatalı: 149 TL

Aşağıdaki yorum alanından sizler de slimfit ile alakalı merak ettiğiniz soruları sorabilir, düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. Eğer slimfit’i kullandıysanız slimfit kullanıcı yorumları alanından düşüncelerinizi paylaşmayı unutmayınız.