eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

SlimLab Pepper Gel Biber Jeli

Bu yazımızda slimlab pepper gel kullananlar tarafından paylaşılacak olan slim lab biber jeli şikayetleri ve kullanıcı yorumları yayınlanacaktır. Ürün instagram ve facebook üzerinden satılan ve bir satış sitesi bulunmayan bir zayıflama jelidir. Gerçekten işe yarayıp yaramadığını bilemiyoruz ancak instagram üzerinden bu ürünü kullandığını ve memnun kaldığını belirten kullanıcılar mevcuttur. Bu hesapların fake olup olmadığını bilemiyoruz. Fakat yine de slimlab pepper gel biber jeli ile alakalı yorumları ve şikayetleri sizler için eŞikayet.net‘te yayınlayacağız.

Slimlab Pepper Gel Nedir?

Jel kıvamında olan bu ürünü günde 2 defa kullanmanız gerekiyor. İçerisinde biberin dışında A, K ve C vitaminleri de bulunuyormuş. Bildiğiniz üzere bu tarz ürünler sağlık bakanlığı tararından onay almayan ürünler olup bitkisel gıda takviyesi olarak geçmektedir. Kullanımı oldukça basit olan slimlab pepper gel biber jelini sabahleyin sürdükten sonra 45 dakika beklemeniz gerekiyor. Dilerseniz 46. dakikada sürebilirsiniz dilerseniz de birkaç saat sonrasında da yine kullanarak günlük kullanımı tamamlayabilirsiniz. Uygularken masaj yaparak yedirirseniz daha etkili olacaktır.

Slimlab Pepper Gel Faydaları!

Bu ürünün reklamında iddia edildiğine göre faydaları arasında kan akışının hızlanmasından kalorilerin hızlı bir şekilde yakılması, kasların daha çok çalışmasından – nasıl olacaksa- toksinlerin vücuttan atılmasına kadar birçok faydası bulunuyormuş. Yine ürünü satan kişilerin iddialarına göre slimlab pepper jelinin bir yan etkisi bulunmuyormuş. Lütfen satın almadan önce slimlab kullanıcı yorumları ve şikayetleri okuyunuz.

Slim Lab Pepper Gel Biber Jeli Kullananlar

Bu ürünü instagram üzerinden temin edebileceğinizi söylemiştik. Şimdilik 1 kutu slimlab pepper gel satış fiyatı 39 TL’dir. İlerleyen zamanlarda fiyat 29 TL’ye filan düşebilir. Bu bizim diğer ürünlerden edindiğimiz tecrübelere göre söylenmiş bir iddiadır. Her 1 kutu 10 günlük yetebilecek çokluktadır. Etki görebilmeniz için birçok satıcının dediği düzenli kullanımın olması gerekiyor. Sizlerde eğer bu tür ürünleri kullanacaksanız mutlaka ama mutlaka ürün ile alakalı yorumları ve şikayetleri okuyunuz. Sizce slimlab gerçekten fayda gösteriyor mu? Memnun musunuz? Bu ürün hakkında ne düşünüyorsunuz?