eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Small 38 Zayıflama Çayı

Small 38 zayıflama çayı şikayet – Son günlerde instagramda gördüğüm small 38 zayıflama çayı nedir, yan etkileri nelerdir, kullananlar neler söylüyor, kullanıcı yorumları ve şikayetleri ne kadar çoktur gibi konuları bu yazımıdan takip edebilirsiniz. Birkaç blog sitesini inceledim. Gerçekten kullanıp, düşüncelerini yazmış olabilirler. Bir itirazımız yok. Ürünün içeriğini incelediğimde piyasadaki birçok zayıflama çayı ile aynı içeriklere sahip olduğunu söyleyebilirim.

Birçok zayıflama ürününde olduğu gibi small 38 zayıflama çayı da hamileler, emziren kadınlar, tansiyon, panik atak, kalp rahatsızlığı olan kişişler tarafından kullanılmamalıdır. Yani üç aşağı beş yukarı aynı olan bir ürünü kullanmak isteyenler aşağıdaki yorum alanından bu ürün hakkındaki düşüncelerini de paylaşabilirler.

Small 38’in resmi internet sitesine girdiğimizde small 38 kapsül, small 38 bitki çayı, small 38 hemoset ve bunlar gibi birkaç değişik bitkisel ürünün olduğunu görmekteyiz. Zaman içerisinde bu ürünleri de sizler için araştırıp, sitemizde yayınlayacağımızı belirtmek isteriz. Biz eŞikayet.net sitesi olarak daima kullanıcının yanında olduk, olmaya da devam edeceğiz. Sağlığınız için lütfen bu tarz ürünleri almadan önce kullanıcı yorumları ve şikayetleri okuyunuz.

Small 38 Zayıflama Çayı Nedir?

Bir bitki çayı olan small 38, içerisinde mate, safran, biberiye, sinameki, ginseng gibi toplamda 11 çeşit bitki özünü bulundurmaktadır. Satış fiyatı piyasadaki birçok zayıflama ürününe nazaran yüksek olsa da belki kullanmak isteyenler olabilir düşüncesiyle paylaşmak istedik. Ürünün satış fiyatı 140 TL’dir. Bir kavanoz içerisinde gönderilen bu ürünü günde 1 defa kullanmanız tavsiye ediliyor.

Bu zayıflama çayını sipariş verirken sizden bazı bilgileri istiyorlar. Burası önemli! Siparişiniz esnasında bir rahatsızlığınız varsa, sizi rahatsız edecek maddeleri çıkartıp size gönderiyorlar. Not: Bu bilgiyi teyit edemedik. Bu şekilde yapıp yapmadıklarını bilemiyoruz. Bilenler yada yaptıranlar olursa lütfen yorum alanından paylaşsınlar.

Mesela sorulan sorulardan bir tanesi kabızlığınızın olup olmadığıdır. Bir başkası kalp ritminizde bir bozukluğun olup olmadığıdır.Bunun gibi birkaç soru sorarak sizin hakkınızda bilgi alıyorlar. Biz yine de doktorunuza danışmadan bu tarz ürünleri kullanmamanızı tavsiye ediyoruz.

SMALL 38 KULLANICI YORUMLARI

Değerli eŞikayet.net takipçileri… Lütfen yorum alanından paylaşılan yorumları ve şikayetleri okumadan karar vermeyiniz. Sitemizde daha önce paylaşmış olduğumuz zayıflama çayları ve kilo verdirmeye yarayan bitkisel gıda takviyeleri hakkındaki yorumları da okumanızı tavsiye ederiz. Sizce small 38 zayıflama çayı gerçekten işe yarıyor mudur? Kullandınız mı? Bu ürün hakkında ne düşünüyorsunuz?