eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Solante Antiox Güneş Kremi

Antiox Kullananlar Ne Düşünüyor? Solante Antiox Kullanıcı Yorumları

Solante antiox güneş kremi ile alakalı bu yazımızda merak edenler için antiox kullananlar tarafından paylaşılan gerçek kullanıcı yorumları ve solante antiox şikayetleri paylaşılmaktadır. Ayrıca ürünün içeriğinde neler bulunuyor, kimler kullanamaz, yan etkileri nelerdir, ürün fiyatı vs.. gibi bilgileri de bulabilirsiniz. Sitemizde daha önce paylaştığımız antitox damla ile karıştırılan bu ürünün hem kullanım amacı hem de ismi farklıdır.

Antiox krem nedir?

Antiox krem, içerisinde doğal bitki özlerinin bulunduğu bir güneş koruyucu kremdir. İçinde kullanılan bitkilerden bazıları yeşil çay özü, melon özü, üzüm çekirdeğinin tozları ile birlikte bol miktarda E ve C vitaminleri yer almaktadır.  Satış sitesinde iddia edildiğine göre her hangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. Gözlere sürülmemesi gerekiyor. Yanlışlıkla ağız ile temas edildiğinde derhal bol su ile yıkanması gerekiyor.

Bu arada antitox zayıflama damlası ile alakalı detaylı bilgi edinmek istiyorsanız daha önce yaptığımız araştırmaları antitox damla linkine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Antiox nasıl kullanılır?

Bu ürünün kullanımı oldukça basittir. Sadece güneşe çıkmadan yaklaşık 20 dakika önce cildinize sürülmelidir. Yaklaşık 3-4 saat boyunca koruma sağlamaktadır. Eğer daha fazla güneşte kalınması gerekiyorsa bu işlem tekrarlanmalıdır.

Her suyu girildikten sonra kurulanıp bu işlemin tekrarlanması gerekiyor. Zararlı güneş etkilerinden korunmak ve cilde zarar vermemek için antiox güneş kremi ya da benzeri ürünleri kullanmanızı tavsiye etmekteyiz.

Antiox Kullanıcı Yorumları
Antiox Kullanıcı Yorumları

Solante antiox kullananlar

Solante Antiox SPF 50+ Güneş Koruyucu Losyon 150 ml boyutundadır. İnternet satış fiyatı 125 TL olan antiox güneş kremini eczanelerde ya da çeşitli kozmetik mağazalarında daha uygun fiyata bulmanız da mümkündür. Ürün ile alakalı merak ettiğiniz soruları antiox kullananlar ve solante antiox güneş kremi kullanıcı yorumları başlıklı bu yazıda paylaşabilirsiniz.

Bu şikayetleri incelediniz mi?
KULLANICI YORUMLARI ALANI