eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Steam Q Buharlı Ütü

Steam Q buharlı ütü ile alakalı kullanıcı yorumları veya -varsa- şikayetleri yazmak amacıyla birkaç yıl önce -yanlış hatırlamıyorsam- batangemi.com isimli inernet sitesinden 1 adet steam q buharlı ütü satın almıştım. İlk başta kullanımının kolay olmasından, gerçekten de buhar çıkartarak ütü yapmasından dolayı memnun kalmıştım fakat birkaç gün sonra arızalanmasıyla hiç bir işe yaramadığını, verdiğim paranın da çöpe gittiğini anladım. O nedenle şu anda çok rahat bir şekilde steam q buharlı ütü ile alakalı şikayetlerimi dile getirebilirim.

Steam Q Ütü Yorumları

Şu anda hepsiburada.com sitesinde 109 TL’ye, telemagaza.com sitesinde 99 TL’ye satılan steam q buharlı ütü ile alakalı sizler de kafanıza takılan soruları yorum alanından sorabilirsiniz. Ütü çok çabuk ısınıyor. Yaklaşık 20-30 saniye beklerseniz hemen buhar çıkartabilirsiniz. Ancak elbiselerin düz bir şekilde çıkacağını beklemeyiniz. Çok fazla kırışmış olan elbiseleriniz varsa onları normal ütüler gibi düzleştirmeyecektir. Reklamlarda izlemiş olduğunuz elbiseler çok çabuk düzleşen tarzda kumaşlar olduğundan dolayı göz boyamaktadır. Ama eğer fazla kırışan elbiseleriniz yoksa ve iki dakikada düzleşmesini istiyorsanız kullanılabilir. Yine de alıp almamanıza karışamam. Bu size kalmıştır.

Steam Q Buharlı Ütü Şikayetleri

Buraya dikkat! İnternette güvenmediğiniz sitelerden alışveriş yapmayınız. Bu ürünün sahteleri çok fazla bulunuyor. Farklı isimlerle de satışı yapılabilir. İlk çıkan ürün steam q buharlı ütü olarak çıkmıştı. Daha sonraları farklı isimler ancak benzer tasarımlarla çok fazla ütü satışı yapıldı. Sizler de aşağıdaki yorum alanından -eğer kullandıysanız ve memnun kalmadıysanız- steam q buharlı ütü şikayetleri paylşabilirsiniz. Eğer memnun kaldıysanız lütfen başka arkadaşlarınızla da bu konuyu paylaşmayı unutmayınız.

Bu şikayetleri incelediniz mi?
KULLANICI YORUMLARI ALANI