Sudocrem Bebek Bakım Kremi

Sudocrem Nedir? Sudocrem Kullananlar ve Sudokrem Şikayetleri

Bepanthol kremi bilenler bilir. Onun en büyük rakibi sudocrem ile alakalı bu yazımızda sudocrem kullananlar tarafından paylaşılacak olan sudocrem bebek bakım kremi kullanıcı yorumları ve şikayetleri yer alacaktır.  Bu ürünü internet sitelerinden ve eczanelerden temin etmeniz mümkündür. Size tavsiyem size yakın bir eczanede varsa eğer oralardan satın almanızdır. Ürünün en ciddi rakibinin de bepanthol olduğunu zaten az önce söyledim. Yani üç aşağı beş yukarı etkileri benzerdir.

Bebeklerde Pişik Nedir?

Özellikle bebeklerde görülüyor olsa da yetişkinlerde de görülebilen pişik aslında bir nevi amonyak dermatitidir. Yani vücudun belirli bir yerinde cildinizin kızarmasıdır. Bunun nedeni ise bakterilerin o bölgede yoğun olarak çoğalması ve cildinizi tahrip etmesidir. Özellikle bebeklerde bez bölgesinde karşılaşılan pişiğin sebebi idrar ve dışkıdaki bakterilerdir.

Sudocrem ise pişiklerin hızlı bir şekilde iyileşmesi için kullanabileceğiniz bir kremdir. Aslında sadece pişiklerde değil birçok cilt ve deri hastalığında da kullanabilirsiniz. Mesela bu ürünün makyaj malzemesi olarak kullananlardan tutun da egzama hastalığı olanların kullanmasına kadar birçok şey sıralayabiliriz.

Reflor ishal ilacı toz nedir? Kullananlar ve Şikayetleri

Dilerseniz bir başka BioCodex ürünü olan reflor ishal ilacı ile alakalı insanların neler düşündüğünü öğrenmek, kullanıcı yorumları ve reflor şikayetleri okumak için resmin üzerine tıklayınız.

Sudocrem Kullananlar Ne Diyor?

Bu yazımızda sizler için sudocrem nedir, nasıl kullanılır gibi soruları yanıtlıyor olsakta aslında en önemli kısım sizlerin yani sudocrem kullananların ürün hakkındaki düşünceleridir. Bunu da aşağıdaki yorum alanından takip edebilir ve siz de yorumlarınızı bırakarak katkıda bulunabilirsiniz. Dilerseniz biraz da pişiğin oluşma nedenlerinden konuşup konumuza ürünün satış fiyatı ile devam edelim. İşte pişiğin oluşma nedenleri:

  1. Bebeklerde kullanılan bezlerin kalitesi
  2. Pişiğin oluştuğu alanda yeterince temizliğin yapılmaması
  3. Sıvı şekilde çıkan dışkıların ciltle teması
  4. Bazı hassas ciltler için tahriş edici maddeler

Evet değerli eŞikayet.net takipçileri yukarıda sıraladığımız maddeler pişiğin oluşmasına neden olsa da ishal dönemleri, diş çıkarma dönemleri, emzirme döneminin bitmesi, bebeğin altının nemli kalması da pişiğin fazlalaşmasına neden olmaktadır.

Aztec Chia Tohumu Nedir? Kullananlar ve Şikayetleri

Aztec Chia Tohumu Nedir? Kullananlar ve Şikayetleri

Sudocrem Bebek Pişik Kremi

Bu kremi kullanmaya başladığınızda birçok pişik kreminde olduğu gibi cildinizin üzerinde bir koruyucu tabaka oluşturarak bakterilerin ciltle temasını engellemeye çalışır. Böylelikle çocuklarda yada yetişkinlerde pişik oluşumu -varsa- iyileşir yahut da oluşmaz.

Sadece pişiklerde değil yanmış bölgelerde, egzama oluşmuş alanlarda, mantarlarda, sivilcelerin olduğu bölgelerde de kullanabilirsiniz. Ayrıca birçok kşi makyaj bazı olarakta kullanmaktadır ancak bunu tavsiye etmeyen kişilerin olduğunu da buraya dipnot olarak düşelim.

Sudocrem Kullanıcı Yorumları

Az önce söylediğimiz gib eczanelerden de satın alabileceğiniz sudocrem bebek bakım kremini internetten de satın alabilirsiniz. Her kutusu 60 gram olan sudocrem için ödeyeceğiniz tutar ise 13,90 TL’dir. Bence birçok pişik kremine göre uygun fiyatlıdır ve kullanmaya değer. Sizler de yorum alanından sudocrem kullanmak isteyenlerle ürün hakkındaki düşüncelerinizi paylaşabilir ve onlara fikir sağlayabilirsiniz.

Tags:

1 Comment
  1. Fiyatlandırma konusunda şikayetim var bar benim. Üzerinde per. sat. fi. Tl 27.50 tl yazıyor fakat aldığım eczanede ise bana 32.90 tl civarında satılıyor.

Leave a reply

eŞikayet.net
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0