eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Teenly Gıdı Serumu Nedir?

İnternette satışı yapılan teenly gıdı giderici serum ile alakalı bu yazımızda teenly sarkık çene giderici nedir, fiyatı ne kadar gibi sorulara yanıt vereceğiz. Ayrıca teenly kullananlar tarafından paylaşılacak olan gerçek kullanıcı yorumları ve teenly şikayetleri de bu yazımızda paylaşılacaktır. Ürün ile alakalı internette araştırma yaptığımızda girmiş olduğumuz internet sitelerinin bir çoğunun aynı kişiler tarafından hazırlandığını gördük. Farklı isimli siteler olmuş olsada tasarım olarak aynı görseller, bilgiler kullanılmıştır.

Teenly Nedir?

Teenly, özellikle çene altında biriken yağlardan dolayı oluşan sarkmaları gideren bir ürün olarak tanıtılıyor. Satış sitelerinde ameliyata gerek duymadan ve hızlı bir şekilde çene altındaki yağların giderileceği iddia edilmektedir. Halk arasında “GIDI” olarakta bilinen bu yağların yüzde 88 oranında yok edildiği öne sürülüyor. Sadece gıdının yok edilmesi için değil ayrıca yanak sarkmaları, göz kapağı sarkmalarının da giderilmesini sağlıyormuş. Ürünün orjinali Biosante Pharma & Medicals tarafından üretilmektedir. Orjinal ürünü eczanelerden temin edebilirsiniz. İnternette satılan birçok ürünün sahte olduğunu maalesef belirtmek durumundayız. Kısaca özetlemek gerekirse:

 • GIDI’nın yok edilmesi
 • Yanaklardaki sarkmaların düzeltilmesi
 • Göz kapaklarındaki sarkmaların ortadan kaldırması

gibi durumlarda yüzde 88 etkiliymiş. Yüzde 12 hiç bir işe yaramama ihtimali de bulunuyor ki bu size denk gelmiş olabilir. 🙂 Her neyse eğer böyle bir şikayetiniz varsa bu ürünü kullanabiliyorsunuz. Fakat biz siteyi incelediğimizde ürünün normal satış fiyatının 87 TL olduğunu fakat SGK’nın yani sigortanın bu ürünün masraflarını karşılamamasından dolayı ürünü satan kişiler 26 TL’ye indirildiğini gördük. Bariz bir şekilde bir pazarlama taktiği kullanılmış.

Biosante Detoks Kullananlar, Fiyatı, Yan Etkileri ve Biosante şikayetleri
Biosante detoks ürünü de Biosante Pharma & Medicals tarafından geliştirilen bir üründür. Detaylar, şikayet ve kullanıcı yorumları için görsele tıklayabilirsiniz.

Teenly Nasıl Kullanılır?

Teenly, 5 günde 1 serum olacak şekilde toplamda 6 serumdan oluşan bir üründür. Düzenli olarak kullanmanız gerekiyor. 6 tane teenly serumu 1 ayda bitirmeniz gerekiyor. Uygulamak istediğiniz bölgeye masaj yaparak yedirmeniz gerekiyor. Teenly yan etkileri ile alakalı detay bulamadık. Satış sitelerinde içerisindeki maddelere karşı bir alerjiniz varsa lütfen kullanmayın diyor fakat içerisinde hangi maddelerin olduğu yazmıyor. 18 yaşından küçük kimselerin kullanmaması gerektiği söyleniyor.

Teenly Kullanıcı Yorumları

Gıdı giderici bu ürünün büyük ve bilindik haber sitelerinde ilanları dolaşıyor. Gerçekten işe yarayıp yaramadığını bilemiyoruz. Bu nedenle sizler de teenly kullanıcı yorumları başlıklı bu yazıda ürün hakkındaki düşüncelerinizi paylaşarak ürünü kullanmak isteyenlere yardımcı olabilirsiniz.

Teenly Gıdı Giderici Kullanıcı Yorumları
Teenly Gıdı Giderici Kullanıcı Yorumları

Teenly Gıdı Giderici Şikayetleri

Eğer bu ürünü kullandıysanız ve memnun kalmadıysanız lütfen yorum alanından düşüncelerinizi ürünü kullanmak isteyen kişilerle paylaşınız. Satış fiyatı 26 TL olan teenly eczanelerde 79 TL’ye satılmaktadır. İnternetten satılan ürünlerin orjinal olup olmadığı şüphelidir. Eczaneden ürünü alanlar da düşüncelerini paylaşabilirler mi? Teşekkürler.

Bu şikayetleri incelediniz mi?
KULLANICI YORUMLARI ALANI

3 YORUM
 1. Dilek z.

  Hiç bir faydası olmadı 180 tl yı çöpe attım. Zaten hata ben de işe yarasa duymayan kalmazdı nasıl kandım bilmiyorum kessinlikle tavsiye etmiyorum.

 2. Derya

  Bende satın almayı düşünüyorum. Lütfen teenly kullananlar yorumları yada memnun kalmamışlarsa şikayetleri paylaşabilirler mi? Almak istiyorum, kararsız kaldım şimdi. Teşekkürler.

  1. Fatma sua yuvarlak

   Ben de intetnet kanaliyla aldim.Cok pismanim.Hic faydasini gormedim.Sakin almayin.Param cope gitti.