eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Teff Tohumu Kullanıcı Yorumları

Geçtiğimiz günlerde sizler için teff bitkisi ile kilo vermek başlığıyla bir yazı yayınlamıştık. Dileyenler teff tohumlu çay ile alakalı kullanıcı yorumları yada varsa eğer teff tohumu şikayetleri ilgili yazımızdan da buradan da yayınlayabilirler. Yeni bir kilo vermeye yardımcı ürün olan ve birçok ünlünün tavsiye ettiği teff tohumu çayı, size oturduğunuz yerden kilo verdirmeyecektir. Bu nokta çok önemlidir.

Eğer kilo vermek, zayıflamak istiyorsanız mutlaka spor yapmalı, yediklerinize dikkat etmelisiniz. Bunun dışında sabahtan akşama kadar teff bitkisi çayını içseniz de bir işe yaramayacaktır. Bu arada teff tohumlu bitki çayı nedir diye merak edenler buraya tıklayabilirler.

Teff Tohumu Kullananlar

Teff tohumu kullananlar başlığıyla yayınladığımız bu yazımızda ürünün başka insanlara fikir vermesi açısından iyi yönlerini, memnun kalmadığınız yanlarını sayfanın altında bulunan teff tohumu kullanıcı yorumları alanından paylaşırsanız memnun oluruz. Sağlıklı ve güzel günlerin sizlerle olması dileklerimizle. Hoşçakalınız…

Bu şikayetleri incelediniz mi?
KULLANICI YORUMLARI ALANI

4 YORUM
 1. ÖZNUR

  Merhaba,
  ben de 15 gün önce kullanmaya başladım. iştah kesme konusunda gerçekten çok başarılı bir ürün. yemene içmene dikkat etmene gerek kalmıyor zaten canın birşeyler yeyip içmek istemiyor. sabah içtiğin çay aksam 6-7 ye kadar tok tutuyor. akşam da biraz yediklerine dikkat ettiğinde başarılı bir sonuç çıkıyor ortaya. ben spor yapamıyorum vaktim olmadığı için ama buna rağmen akşam öğünlerimi meyve ve yoğurtla geçiştirerek şu ana kadar 4 kilo verdim. ve o 4 kilo gözle görülür bir fark yarattı. ayrıca kendimi inanılmaz rahat hissediyorum. yani eskisi gibi şişkinlik hissinin zerresi yok. alırken çok tereddütlüydüm ama kesinlikle tavsiye ederim.

  1. Denizzbaris

   Merhaba ne kadar surede verdiniz? Gercekten etkili mi?

  2. Gurbet kuzu

   Merhaba ben yeni kullanmaya başladım baş dönmesi ve Niğde bulantısı agızda kuruluk var sizde aynı yan etkiler oldumu

 2. Cansu

  Kullanmaya basladim ve ista kesme konusunda gayet basarili buldum. Birakin birseyler atistirma istegini acliktan midem bile guruldamadi