eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Tenslim Selülit Jeli

Birçok inceltici, selülit giderici krem ile alakalı şikayet konusu açtık. Bu yazımızda ise tenslim jel kullananlar tarafından paylaşılacak olan tenslim şikayetleri ve kullanıcı yorumları yayınlanacaktır. Satış fiyatı biraz yüksek olan bu inceltici kremi 129 TL karşılığında alabiliyorsunuz. Bu jeli Zuhal Topal reklam etmiş ve bölgesel incelme sağladığını iddia etmişti. Gerçekten işe yarayıp yaramadığını sizlerden gelecek olan tenslim yorumları ile öğreneceğiz. İlaç olmayan tenslim, internet sitelerinde satılmaktadır.

Tenslim Jel Nedir?

Bu jel 200 mililitrelik kırmızı tüplerin içinde satılan ve içerisinde lipout, intenslim ve selastine bulunan bir üründür. Her kullanan kişide etkileri görülmeyebilir. Zuhal Topal bu ürünü kullandığını ve bölgesel anlamda bir incelme gördüğünü söylemişti. Bu açıklamanın ardından Türkiye’de epey bir merak edilen tenslim selülit jeli ile alakalı insanların yorumları ve şikayetleri araştırılır oldu. Bu ürün bel, basen, göbek ve karın bölgesinde etkilidir.

Düzenli olarak 2 ay kadar kullandığınızda en az 5 cm incelme görüleceği iddia ediliyor. Hatta sporla desteklediğinizde daha fazla incelme olacağı da vaad ediliyor satış sitelerinde. Gerçekte işe yarıyor mu? İşte bu noktada sizlerden gelecek olan yorumlar devreye giriyor.

Tenslim Selülit Jeli Kullanımı

Tenslim’i incelmesini istediğiniz bölgeyi temizledikten sonra uyguluyorsunuz. Yaklaşık olarak 10 dakika boyunca masaj yaparak tenslim jeli cildinize yedirmeniz gerekiyor. Günlük 2 defa kullanılması tavsiye ediliyor. Beklenmedik bir etki gördüğünüzde lütfen ürünü kullanmayı bırakınız. Kullanmaya başladıktan sonra cildinizde hafif bir yanma hissedeceksiniz. Yanma hissetmiyorsanız etkisini göstermiyor demektir.

Tenslim Selülit Jeli Kullanıcı Yorumları

Evet değerli eŞikayet.net takipçileri. Zayıflama ürünleri arasına yeni bir ürünü daha ekleyerek sizlerin de bu ürün hakkında bilgi sahibi olmasını sağlamaya çalıştık. Sizler de aşağıdaki yorum alanından kafanıza takılan soruları sorabilir, tenslim kullanıcı yorumları ve şikayetleri yayınlayarak kullanmak isteyenlere yardımcı olabilirsiniz.

Bu şikayetleri incelediniz mi?
KULLANICI YORUMLARI ALANI