Belediyeler

Tepebaşı Belediyesi Şikayet

Yazar:

Tarih:

Eskişehir’in Tepebaşı ilçesindeki sorunları siz de tepebaşı belediyesi şikayet başlıklı bu konudan dile getirebilirsiniz. Burada ayrıca tepebaşı belediyesi ile alakalı iletişim bilgileri de paylaşılacaktır. Dileyen vatandaşlar sorunlarının çözümü adına bu numaraları arayarak ya da mail adresleriyle yazışarak da sorunlarını iletebilirler ancak çözüme kavuşup kavuşmayacağı sizin de bildiğiniz üzere tartışmaya açık bir konudur… Öncelikle tepebaşı belediyesinin resmi internet sitesi üzerinden de istek ve şikayetlerinizi paylaşabileceğinizi lütfen unutmayınız. Bu siteden yapacağınız şikayet ve öneriler gizli kalacağından kimse görmeyecektir. Bunun için buraya tıklayarak tepebaşı belediyesinin sitesine yönlenebilirsiniz.

Tepebaşı Belediyesi İletişim

Yukarıda paylaştığımız linke tıkladığınızda sizden çok detaylı bilgiler istenmektedir. T.C. kimlik numaranızdan adresinize, eğitim durumunuzdan doğum tarihinize kadar birçok kişisel bilgiyi paylaşmanız gerekiyor. Eğer site üzerinden yorum ve şikayetleri paylaşmak istemiyorsanız Tepebaşı Belediyesi Mavi Masa’yı arayarak da şikayette bulunabilirsiniz. Bunun için 444 44 26 numaralı hattı çevirmeniz yeterli olacaktır. | www.esikayet.net

  1. Telefon: (222) 211 40 00
  2. Destek Hattı: 444 44 26
  3. Mail Adresi: bilgi@tepebasi.bel.tr
  4. Adres: Hoşnudiye Mahallesi Şahin Cd. No:84 26130 ESKİŞEHİR

Tepebaşı Belediyesi Şikayet

Eğer yukarıdaki iletişim yollarından bir çözüm bulamadıysanız yaşamış olduğunuz sorunu eŞikayet.net ile paylaşarak insanlara ulaştırabilirsiniz. Bu başlık altında tepebaşı belediyesinin çöp, zabıta, fen işleri, çevre düzenlemesi gibi birimleri ile alakalı sorunları paylaşabilirsiniz. Dileyen kişiler için Belediye başkanının twitter adresini de burada paylaştık. Linke tıklayarak twitter sayfasına ulaşabilirsiniz. Hemen tepebaşı belediyesi şikayet başlıklı konuda yorumlarınızı ve sorunlarınızı paylaşmak için şikayet ekle butonuna tıklayınız.

eŞikayet Hakkında

Bu site yaklaşık 8 yıllık bir bilgi ve birikimin neticesinde aktif olarak yayına başlamıştır. Daima tüketicinin yanında olan eşikayet.net sitesinde siz de almış olduğunuz ürün ile alakalı yaşadığınız sorunları diğer insanlarla paylaşabilirsiniz.

Sen de Düşünceni Paylaş!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir