eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Uber Türkiye Şikayet Hattı

Tüm dünyada hızlı bir şekilde yayılan ve beğenilen UBER ile alakalı şikayet edenler de azımsanmayacak kadar çoktur. İstanbul’da da hizmet vermeye başlayan ve taksicilerle büyük sorunlar yaşayan UBER, kimseye aldırmadan yoluna devam etmektedir. Şu anda Amerika’da çok ciddi bir pazar payına sahip olan UBER’in en güçlü rakibi ise Lyft firmasıdır. Şöyle izah edelim… Sadece Amerika’nın New York eyaletine bağlı ve New York City olarak bilinen bölgesinde yaklaşık 80 bin araba UBER için çalışmaktadır. Bu çok ciddi bir rakam olup nasıl bir pazara sahip olduğunu bize göstermeye yetmektedir.

Şu anda İstanbul’da taksicilerle sürekli başı ağrıyor olsa da UBER  müşterilerini güvenli bir şekilde evlerinden yada iş yerlerinden alıp gidecekleri noktaya kadar götürmektedir. Peki müşteriler neden UBER’i tercih ediyorlar? Çünkü daha güvenli, daha konforlu ve taksilere rağmen fiyatları bellidir. Ne kadar kilometre gitmişseniz o kadar para ödersiniz. Yolu uzatma, dalavere yapma derdi ortadan kalkıyor. Eğer şoför ile alakalı bir sorun yaşarsanız şikayet ederek bunu UBER’e bildirebilirsiniz.

Uber şikayet hattı

Bu nedenle uber şikayet başlıklı bu konuyu açarak diğer insanlarında problem yaşamaması adına yaşadığınız sorunları paylaşabilirsiniz. Eğer direkt olarak UBER ile iletişime geçmek istiyorsanız uygulamanızda bulunan telefon simgesine tıklayarak 7/24 UBER müşteri destek hattı ile iletişime geçebilirsiniz.

Bu şikayetleri incelediniz mi?
KULLANICI YORUMLARI ALANI