eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Variflex Varis Kremi

Varisflex İlaç ile alakalı kullanıcı yorumları, fiyatı, şikayetleri, kullanımı vs..

Herkese merhabalar. Daha önce varis kremi ile alakalı birkaç başlık hazırlamıştık. Bugün ise başka bir markaya ait ürün ile alakalı inceleme yapacağız. Ürünün adı Variflex varis kremi olarak geçiyor. Adından da anlaşılacağı üzere birçok kişinin ortak rahatsızlığı olan varisleri ortadan kaldırmaya yarayan, düzenli kullanım neticesinde varisleri tamamen yok eden bitkisel bir üründür. Bu ürün ilaç olmadığından dolayı eczanelerde de satışı yapılmıyor. Beklenmedik bir durumla karşılaşırsanız lütfen doktora gidiniz.

Variflex Krem Nedir?

Genelde çok fazla ayakta kaldığınızda ve bunun üstüne kilolu olduğunuzda ortaya çıkan varis problemi menapoz, gebelik yada çok fazla ağırlık kaldırıldığı zamanlarda da ortaya çıkmaktadır. Oldukça sinsi bir hastalık olan varis ilk başlarda kendini belli etmese de zaman geçtikçe bacaklarda ve çeşitli bölgelerde çıkabilmektedir. Eğer varis probleminiz varsa aşağıdaki durumlardan bir tanesi yada birkaç tanesi ile karşılaşmanız mümkündür.

 1. Bacaklarda çok fazla ağırlık varmış gibi hissetme
 2. Yine bacaklarda karıncalanma olması
 3. Ayakta çok fazla duramamaya başlama
 4. Damarlarda bariz bir şekilde şişliklerin oluşması
 5. Kılcal damarların da derinin altında görünmeye başlaması

Bunlar varis rahatsızlığına sahip olan kişilerde görülen bazı belirtilerdir. Çözümü bulunuyor. Doktora gidebilir, tedavi olabilirsiniz. Eczanelerde satılan varis ilaçlarını alarak bu sorunun üstesinden gelebilirsiniz. Ya da güvenilir internet sitelerinden bitkisel varis kremi satın alarak yine varislerden kurtulabilirsiniz.

Variflex Kremi Kullananlar

Hem görüntü itibariyle hemde sebep olduğu rahatsızlar nedeniyle varis canınızı sıkabilir, moralinizi hayli bozabilir. Variflex krem ise varislerden kurtulabilmeniz için geliştirilmiş bir bitkisel üründür. İçerisinde Kafein, Ginkgo Biloba, Pelin, Bal, Papatya, Isırgan Otu, Soya, Limon, Hindistan Cevizi Yağı, At Kestanesi, Huş Ağacının yaprakları bulunmaktadır. Bunlara karşı bir allerjiniz varsa lütfen variflex kremi kullanmayınız.

Varison varis kremi nedir? Varison şikayet
Varison varis kremi nedir? Varison ile alakalı kullanıcı yorumları için resme tıklayınız.

Variflex Krem Nasıl Kullanılır?

Bildiğimiz kremlerden hiç bir farkı yoktur. Varisli olan bölgeye bir nohut büyüklüğü kadar -yada bölgenin büyüklüğüne göre bunu arttıradabilirsiniz-  sürüp, masaj yapmanız gerekiyor. İyice cilde yedirdikten sonra başka birşey yapmanıza gerek yoktur. Önemli olan cildinizin variflex kremi emmiş olmasıdır.

Hem erkeklerde hem de hanımlarda kullanımı uygundur. Hemen hemen her bölgeye uygulayabileceğiniz variflex kremi lütfen gözünüzle temas ettirmeyiniz, yemeyiniz yada tatmayınız. Bu gibi durumlarda derhal bol su ile yıkayıp, doktora danışınız. Düzenli olarak kullanılması tavsiye edilen bu ürünü en fazla 12 gün kullanabilirsiniz. Bu süre zarfında varislerden kurtulacağınız iddia ediliyor.

Varis Kremi Dr. Fix Şikayet, Kullananlar ve Yorumları
Dr. Fix varis kremi ile alakalı insanların yorumlarını ve şikayetlerini okumak için tıklayınız.

Variflex Krem Faydaları

İnternette satışı yapılan bu ürünü 39 türk lirasına satın alabilirsiniz. Ben birkaç internet sitesini inceledim. Tuhaftır her sitede de orjinal satış sitesidir ibaresi bulunuyor. Hangisinin orjinal satış sitesi olduğuna karar veremedik.Variflex kremin faydaları:

 • Bacaklarınızdaki derinin nemlenmesini sağlar
 • Gerilme yada kuruluk varsa bunu giderir.
 • Kılcal damarların normale dönmesini sağlar
 • Kan akışını düzenleyerek sizi rahatlatır
 • Mikropların ölerek, sağlıklı olmanıza yardımcı olur
 • Ödem ve iltihap varsa bunların giderilmesini sağlar

Lütfen paylaşmış olduğumuz bu bilgilerin bir satış sitesi incelendikten sonra sizlerle paylaşıldığını unutmayınız. Bu ürün bir ilaç değildir, reçete ile satılmaz ve eczanelerde de bulunmaz. Variflex kremi vücudunuza uyguladıktan sonra ellerinizi mutlaka yıkayınız.

Eğer variflex varis kreminin orjinal satış temsilcisiyseniz, insanların yorumlarına cevap verebilmek adına bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Variflex Krem Kullanıcı Yorumları

Ayrıca lütfen çocuklardan uzak tutup, serin yerlerde muhafaza ediniz. Sizler de variflex krem ile alakalı kafanıza takılan soruları yorum alanından sorabilirsiniz. Eğer bu ürünü kullandıysanız lütfen variflex şikayet ve kullanıcı yorumlarını başkalarıyla da paylaşıp, onların da fikir sahibi olmasına yardımcı olunuz. Yorumları sayfanın altındaki “YORUM EKLE” alanından yapabilirsiniz.

Bu şikayetleri incelediniz mi?
KULLANICI YORUMLARI ALANI

4 YORUM
 1. Seyhan

  Hiç bir boka yaramıyor boşuna para vermeyin

 2. Tülay Kaptan

  Kargom bu gün geldi içinde fatura yoktu.. İçindeki ürün beklentim gibi degil üstelik krem üzerinde cilt yumuşatıcı yazıyor.. Bakacagız bu gun kullanmaya başladım umarım pişman olmam.. 12 gün sonra tekrar bilgilendirma yapacagım.. Problemli yerlerin resmini çektim. 12 gün sonra yine çekecegim

 3. sahra

  Internetten variflex kırem aldım. Ürün elime gectiğinde içeriklerinin anlatılanla hiç alakasi olmadığıni gördüm .100tl para verdim ve cok pişmanım

  1. Tülay Kaptan

   Kullandınız mı