Varikosette Kremi Kullananlar

Varikosette krem nedir? Eczane fiyatı, varis kremi kullananlar

Birkaç dakika önce varison krem şikayet başlıklı bir konu yayınlamıştım. Bu yazımda ise varikosette krem kullananlar tarafından yayınlanacak olan varikosette krem kullanıcı yorumları paylaşılacaktır. Aslında baktığımız zaman her iki ürün arasında hiçbir fark bulunmamaktadır.. Sadece varison krem şikayetleri çok fazla yapıldığından ürün satıcıları benzer bir isimle farklı bir ürünmüş gibi satış yapmaya başladılar. Yeni ürünün adıda varikosette‘dir.

Varison varis kremi nedir? Varison şikayet

Varison varis kremi nedir? Varison şikayet

Varikosette eczanelerde satılan bir ürün değildir. Sadece internetten satılan bu ürüne 127 TL karşılığında sahip olabiliyorsunuz. İşe yarıyor mu? Bilemiyoruz ancak normalde satış fiyatının 254 TL olduğu ve kısa süreliğine 127 liraya satılacağı belirtiliyor. Ürünün resmi satış sitesinin .com.tr, .com yada .net uzantılı olmasını bekliyorsunuz ancak öyle bir site yok. Yani Google’a varison krem yada varikosette diye arattığınızda karşınıza çıkan birkaç internet sitesindeki reklamlardan ürün satışı yapılıyor. Bir de Instagram, Facebook gibi sosyal mecralar var tabii olarak.

Eğer varikosette krem gerçekten işe yarıyorsa varikosette kremi kullananlar başlıklı bu yazımızda ürün ile alakalı olumlu yahut olumsuz yorumlar yayınlanacaktır. Dileyen ziyaretçilerimiz önceden paylaşmış olduğumuz varison krem şikayet başlıklı yazımızı ziyaret ederek ürün hakkında daha detaylı bilgilere ulaşabilirler.

Varikosette kremi kullananlar

Ürünü kullanmadık. Doğal olarak kesin bir dille işe yarıyor yada yaramıyor diyemiyoruz. Fakat ürün hakkında okumuş olduğumuz yorumlar maalesef bizlerde kötü bir izlenim bıraktı. Netice itibariyle 127 TL az bir para değildir. Lütfen varison krem yada varikosette krem ile alakalı doktorunuzdan bilgi alınız. Eğer uygun görürlerse kullanmanız için bir engel kalmaz. Lütfen sonuçları bizlerle ve diğer takipçilerle paylaşmayı unutmayınız.

Tags:

3 Comments
  1. Sizden variscos kremini aldim bana gelen urun cilt bakım ürünü geldi insanları kandırmayın yorumlara bakarak aldim ama dolandırıcı sayfa çıktı ben kandım sizler kanmayin

  2. Merhabalar Ben bir hafta önce aldim ve kulanirim fakat hecbir varis damarla iyi gelmedi doladrici firma herkese aldadiyorlar sakin almayin.ayaq yumşaldici kremdi bizlere varisin tedavisi altinda satiyorlar.

  3. Bende babam için almak istiyorum ama bir türlü güvenemiyorum,

Leave a reply

eŞikayet.net
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0