eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Venoze Varis Kremi

Venoze krem işe yarıyor mu? Kullananların yorumları ve şikayetleri

1 18.360

Venoze varis kremi nedir? Gerçekten işe yarıyor mu? Bu şikayet konumuzda venoze varis kremi şikayetleri ile birlikte kullananlar tarafından yayınlanan kullanıcı yorumları da takip edebilirsiniz. Satış fiyatı 46 TL olan bu varis kremi eczanelerde satılmamaktadır.

Sadece online olarak satın alabileceğiniz bu kremin gerçekten varisleri giderip gidermediğini bilemiyor olsakta ürün ile alakalı değişik sitelerde epey olumsuz yorumun olduğunu söyleyebiliriz. Dilerseniz eğer sayfamızdaki yorum alanını inceleyerek insanların venoze varis kremi hakkında neler düşündüğünü de takip edebilirsiniz.

İçerisinde kullanılan malzemelerin bitkisel kaynaklı olduğu iddia ediliyor. Bu nedenden dolayı kullananların hiç bir sorun yaşamayacağı, gönül rahatlığıyla kullanabilecekleri satış sitelerinde belirtiliyor. Varis olan bölgeye düzenli olarak sürülmesi önerilmektedir. Lütfen çocuklarınızın ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz.

Venoze Varis Kremi Kullananlar

Not: venoze varis kremi bir ilaç değildir. Eczanelerde satılmaz. İnternet üzerinden satışı yapılan bu ürün bitkisel destek ürünüdür. Sadece online ve bazı aktarlardan 30 TL ile 50 TL arasında bir fiyata temin edebiliyorsunuz. Sizce venoze krem gerçekten işe yarıyor mudur? Ne düşünüyorsunuz?

Bu şikayetleri incelediniz mi?
KULLANICI YORUMLARI ALANI

1 YORUM
  1. aysegul

    Geçen gün bir akrabamın bacaklarında yeşil damarları görünce midem bulandı resmen çok kötü görüntüsü var ve güzel bir insanı çok çirkin bir hale getirebiliyor. Allahım sana teşekkür ederim bana böyle bir sorun vermediğin için.