eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Vestel Hızlı 9912 TE Çamaşır Makinesi

Vestel hızlı 9912 TE çamaşır makinesi şikayet etmek istiyorum. Henüz alalı 2 yıl olmadı fakat ha bire arıza verip duruyor. Yaklaşık olarak 15 günden fazla bir süredir vestel teknik servis ekibini aramış olsam da beni mağdur etmeye devam ediyorlar. Artık vestel hızlı 9912 te çamaşır makinesi evdeki sigortaları arttırınca müşteri hizmetlerini aradım. Sonrasında servis gelmişdi. Doğru düzgün bir kontrol yapmadan makineden birşey olmadığını,  kaçak akım rölesinin arızalı olduğunu ve bunu değiştirdikten sonra sorunun kalmayacağını söylediler. Sorunun makineden olmaması nedeniyle 40 TL paramı da alıp gittiler.

Vestel Çamaşır Makinesi Şikayetleri

Ben de vestel teknik servis sözüne güvenerek elektirikçi çağırdım ve 200 lira masrafla evdeki kaçak elektrik rölesini değiştirttim. İlk birkaç çalıştırmam makinede sorun yoktu ancak sorunun tekrar etmesi üzerine ben tekrardan bir elektirikçi çağırdım. Adam bana senin sisteminde sorun yok, makinede problem var deyince müşteri hizmetlerini arayarak yeni servis talebinde bulundum. Teknik ekip gelip makineyi inceledikten sonra rezidansıyla alakalı bir problemin olduğunu ve parçayı değiştirmek gerektiğini söyleyerek parçayı değiştirdiler.

Vestel Paramı İade Etmedi!

Sözü uzatmayacağım. Bu zamana kadar hem elektirikçiye verdiğim para, hem servise verdiğim para boşuna gitti. Vestel müşteri hizmetleri ile defalarca görüşüp bana ödemeyi yapacaklarını söyledikleri halde bir türlü ödeme yapmadıklarını belirtmek istiyorum. Vestel her defasında olayı klişe laflarla geçiştirmekten başka birşey yapmıyor. Vestel bence gurursuz yerli teknolojidir. Aldıkları parayı hak etmiyorlar.

KULLANICI YORUMLARI ALANI