eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Vicem Siyah Karbon Maske

Merhabalar. Bu yazımda salkom kozmetik ürünü olan vicem siyah karbon maske ile alakalı şikayet ve kullanıcı yorumları paylaşılacaktır. Ayrıca siyah karbon maske nasıl kullanılır, kimler kullanamaz, yan etkileri var mıdır, insanların siyah karbon maskesi ile alakalı yorumları ne yöndedir gibi başlıklara da yer vereceğiz. Öncelikle belirtmeliyiz ki vicem siyah karbon maskesi eczanelerde satılmamaktadır. Bu soruyu birçok kişi sorduğundan, merak ettiğinden öncelikli olarak bunu belirtmek istedik.

Siyah Karbon Maskesi Nedir?

Son aylarda popülaritesi epey artan siyah karbon maskesi aslında normal maskelerin biraz daha şekillendirilmiş halidir desek yanlış olmaz. Üç aşağı beş yukarı tüm maskelerde olan ortak özelliklere sahip olmakla birlikte siyah karbon maskesini diğerlerinden ayıran en belirgin özellik ise çok kolay bir şekilde soyulabiliyor olmasıdır. Bunun dışında pek bir fark olduğu söylenemez.

Bu ürünle birlikte cildinizin yenilendiğini hissedeceksiniz. Siyah Karbon Maskesi birçok cilt sorunu için uygulanabilmektedir. Mesela güneş lekesi varsa ya da siyah noktalar sizi rahatsız ediyorsa ya da derin olmayan kırışıklıklarınız başlamışsa bu gibi sorunlardan kurtulmak için vicem siyah karbon maskesi kullanabilirsiniz. Ayrıca geniş gözenekleri, sarkmaları, aşırı cilt yağlanmasını, ölü hücreler gibi sorunları da siyah karbon maske ile temizleyebiliyorsunuz.

Siyah Karbon Maskesi Kullanımı

Öncelikle yüzünüzü iyice yıkayıp, durulamanız gerekiyor. Sonrasında vicem siyah karbon maskeyi yüzünüze ince bir tabaka halinde sürüyorsunuz. Yaklaşık 20 dakika kadar bekledikten sonra maskeyi yüzünüzden kaldırıyorsunuz. Kullanımı çok pratik olan bu maske soyulabildiğinden dolayı yüzünüzü temizlerken sorun yaşamayacaksınız.

Lütfen etkili sonuçlar almak için haftada 2-3 defa uygulayınız. Cildinizin yoğunluğuna göre bu sayıyı arttırabilirsiniz. Ancak unutulmamalıdır ki hergün yapılmasının yada günde 2 defa yapılmasının bir anlamı yoktur. Cildinizi bir kere temizledikten sonra tekrardan siyah noktaların oluşması, yağlanması vs.. için birkaç gün geçmesi gerekiyor. O nedenle her gün kullanılması birşeyi değiştirmeyecektir. Daha fazlası için eşikayet.net sitesini takip etmeye devam ediniz.

Siyah Karbon Maskesi Şikayet

Bu yüz maskesini de salkom.com.tr sitesinden satın alabiliyorsunuz. O sitedeki satış fiyatı 39 TL’dir. Gittigidiyor, hepsiburada.com gibi sitelerden de siyah karbon maskesi temin edebilmeniz mümkündür. Biz kullanımı ve ürünün ne olduğu ile alakalı yukarıdaki bilgileri paylaştıktan sonra sözü size bırakmak istiyoruz. Siz de vicem siyah karbon maske şikayet ve kullanıcı yorumları başlıklı bu konuda ürün hakkındaki düşüncelerinizi yazabilirsiniz. Sizce bu maske işe yarıyor mu? Ne düşünüyorsunuz?

Bu şikayetleri incelediniz mi?
KULLANICI YORUMLARI ALANI

1 YORUM
  1. Arzu

    Siyah maske ile alakalı ben youtubedan onlarca video izledim. Bazıları işe yarıyor gibi görünüyordu bazıları da rezaletti. Şimdi vicem siyah maske ile alakalı merak ettiğim gerçekten işe yarayıp yaramadığıdır. Fiyatı bencen iyidir alsam pişman olur muyum?