eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Vichy Capital Soleil SPF 50 ml

Vichy Capital ideal soleil spf 50 faktör güneş kremi kullananlar bu yazımızda ürün ile alakalı kullanıcı yorumları ve şikayetleri payalarak, ürün hakkında araştırma yapanlara yardımcı olmaktadırlar. Yaz sıcaklarının kapıya dayandığı şu günlerde güneş koruyucu ürünleri araştırmaya başladık. Biz eŞikayet.net sitesi olarak güneş koruyucu kremleri teker teker incelerken ürünler hakkındaki yorumları ve şikayetleri de sizlere bırakmak istedik. Bugün paylaşacağımız ürün Vichy’nin 50 faktörlük güneş kremidir.

Vichy Capital Ideal Soleil SPF 50 Faktör

Bu krem renkli dokulu bb güneş koruyucudur. Satış fiyatı eczanelerde üç aşağı beş yukarı aynı olup ortalama olarak 55 liraya satılmaktadır. Bu ürünü dileyen kimseler online olarak recete.com, eczane.com.tr gibi sitelerden de güvenli bir şekilde sipariş verebilirler. Fakat biz eŞikayet.net sitesi olarak çevrenizdeki bir eczaneden ürünü satın almanızı tavsiye ediyoruz.

Tüm cilt tiplerinde kullanılabilen bu krem ideal cilt tonunuzu da açığa çıkartma özelliğine sahiptir. Eğer hassas bir cildiniz varsa bu kremi rahatlıkla kullanabileceğiniz iddia edilmektedir. Ayrıca ince ve matlaştırıcı dokusundan dolayı cildinizi aydınlatarak parlak görünmesini sağlar. Paraben içermemektedir.

Vichy Kullanıcı Yorumları

Siz de dilerseniz aşağıdaki yorum alanından vichy capital ideal soleil spf 50 faktör güneş koruyucu krem hakkındaki düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. Eğer ürünü kullandıysanız ve memnun kalmadıysanız yada başka sorunlar yaşadıysanız bunu diğer insanlarla paylaşabilirsiniz.

Bu şikayetleri incelediniz mi?
KULLANICI YORUMLARI ALANI