eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Vichy Çatlak Kremi

Merhabalar. Bu yazımızda vichy çatlak kremi ile alakalı nedir, yan etkileri nelerdir, nasıl kullanılır gibi soruların yanı sıra fiyatı ne kadardır, kullananlar bu krem ile alakalı neler söylemiş ve vichy çatlak kremi kullanıcı yorumları da konunun altından yayınlanacaktır. Orjinal adı Vichy Action Integrale Vergetures olan bu kremin 200 ml şişesinin satış fiyatı 72 TL ile 89 TL arasında satılmaktadır. Fakat genel olarak online olarak satın almak isterseniz 72 TL gibi bir fiyata değişik internet sitelerinden temin edebiliyorsunuz. Yardımcı olacaksa eğer n11.com, dermokozmetik.com, eczane.com.tr gibi değişik sitelerden temin edebilirsiniz. Eğer yurtdışından sipariş vermek isterseniz target.com, eBay.com gibi siteleri de inceleyebilirsiniz ancak bu sitelerdeki fiyatların Türkiye fiyatlarına göre biraz yüksek olduğunu söyleyebiliriz.

Vichy Çatlak Kremi Nedir?

Birçok yerde hamileler için çatlak giderici krem olarak tanıtılıyor olsa da aslında sadece doğum sonrası lekelerden kurtulmak için değil, birçok nedenden dolayı oluşabilecek lekelerin giderilmesi içinde kullanabilirsiniz. Mesela hızlı bir şekilde kilo alıp vermişseniz yada bazı sağlık sorunlarından kaynaklı cilt çatlakları oluşmuşsa da vichy çatlak kremi kullanabilirsiniz. Bu krem çatlakları gidermekle birlikte yeni çatlakların oluşmasını engelleyerek cildinizinde sıkılaşmasını sağlayan bir kozmetik ürünüdür. Ünlü vichy markasının geliştirmiş olduğu bu kremin içerisinde alkol olmadığı iddia ediliyor.

Vichy Çatlak Kremi Kullanımı

Bu ürünün kullanımı kişiden kişiye değişmektedir. Eğer hamileyseniz 4. aydan itibaren kullanmaya başlamanız gerekiyor. Eğer hamile değilseniz çatlakların görüldüğü andan itibaren kullanmaya başlamanız gerekiyor. Minimum 3 aylık bir kullanım süresi tavsiye ediliyor ve hergün düzenli olarak masaj yapılarak ihtiyaç duyulan alana uygulanmalıdır.

Her bir şişesi 200 ml olan bu ürünün kullanımı 18 yaş ile 55 yaş aralığındanki kadınlar için uygundur. Beklenmedik bir yan etki ile karşılaştığınızda cilt doktoruna görünmenizi tavsiye ederiz. Bilinen bir yan etkisi olmamış olsa da kimyasal madde içerdiğinden dolayı cildinizde beklenmedik yan etkiler görülebilir.

Vichy Çatlak Kremi Şikayetleri

Değerli eŞikayet.net takipçileri… Bu yazımızda vichy çatlak kremi nedir, nasıl kullanılır gibi sorulara yanıt vermeye çalıştık. Aşağıdaki yorum alanını kullanarak sizler de eğer bu ürünü kullandıysanız ürün ile alakalı şikayetlerinizi yorum alanından diğer insanlarla paylaşabilirsiniz.

Vichy çatlak kremi kullanıcı yorumları

Kafanıza takılan soruları olursa yine editörlerimize yada diğer kullanıcılara sorarak cevaplarına ulaşabilirsiniz. Sizce vichy çatlak kremi gerçekten işe yarıyor mu? Bu ürün hakındaki yorumlarınız nelerdir? Birkaç cümle ile www.esikayet.net sitesi ile paylaşabilirsiniz… Diğer vichy kozmetik ürünlerine ulaşabilmek için vichy ürünleri linkine tıklayınız.

Bu şikayetleri incelediniz mi?
KULLANICI YORUMLARI ALANI