Vichy Slow Age Göz Çevresi Kremi

Vichy Slow Age Göz Çevresi Bakım Kremi Nedir? Kullananlar ve Kullanıcı Yorumları

Vichy’nin yeni ürünü olan yaşlanma karşıtı vichy slow age göz çevresi bakım kremi ile alakalı bu yazımızda şikayetleri ile birlikte kullananlar tarafından paylaşılan gerçek kullanıcı yorumları da paylaşılacaktır. Ayrıca vichy slow age kremin fiyatı ne kadar, nerelerde satılır, nasıl kullanılır gibi konuları da bu başlık altından takip edebileceksiniz. Vichy slow age yani yaşlanmayı yavaşlatıcı bu krem 3 farklı kutuda satılmaktadır. Bunlardan ikisi krem formatında biri ise akışkan sıvı formatındadır. Göz çevresi kremi hariç diğer iki kremin SPF’leri farklı olduğundan dolayı size uygun olanı seçerek almanızı tavsiye ederiz. Biz burada vichy slow age göz çevresi bakım kremi üzerinde duracağız. Diğer vichy ürünleri için linke tıklamanız gerekiyor.

Vichy Slow Age Nedir?

Bu ürün çevresel faktörlerin neden olduğu cilt hasarlarını azaltarak cildinizin genç kalmasını ve kırışıklıklarında azalmasına yardımcı olmaktadır. Bu ürünü sadece göz çevrenizde kullanabiliyorsunuz. Diğer bölgeleriniz için diğer vichy slow age ürünlerini incelemeniz gerekmektedir. Bu ürün sayesinde gözlerinizin çevresindeki şişkinlik, çizgiler, koyu halkalar azalacaktır. Ayrıca kurumuş göz çevrenizin nemlenmesine ve dinlenmiş bir şekilde görünüm kazanmasına yardımcı olur. Satıcıların iddiasına göre düzenli olarak kullandığınızda göz çevrenizin daha aydınlık bir görünüme kavuşacağı belirtiliyor.

Bu üründe paraben bulunmamaktadır. Satış fiyatı 87 TL ile 95 TL arasında olan bu ürünü eczanelerden satın alabileceğiniz gibi online olarakta dermokozmetik.com, n11.com, hepsiburada.com gibi sitelerden de satın alabilirsiniz.

Nuxe Splendieuse Yeux Göz Çevresi Bakım Kremi Kullananlar

Slow Age Kremi Nasıl Kullanılır?

Kullanımı oldukça basit olan bu ürünü her kremde olduğu gibi göz çevrenize masaj yaparak yedirmeniz gerekiyor. Lütfen gözünüzle temas etmemesine dikkat ediniz. Vichy labaratuvarlarında test edilmiş olsa da yan etkileri olabilir. Bu nedenle beklenmedik bir durumla karşılaştığınızda lütfen ürünü kullanmayı bırakın ve hastaneye giderek doktorunuza danışınız.

Vichy Slow Age Göz Çevresi Şikayetleri

Bu ürünü kullandıysanız ve memnun kalmadıysanız bunu diğer kullanıcılarla da paylaşarak onlara yardımcı olabilirsiniz. Birçok kişi bu türlü ürünler hakkında araştırma yaparak bilgi sahibi olmak istemektedir. Bu nedenle tecrübelerinizi diğer insanlarla paylaşarak onların da vichy slow age göz çevresi bakım kremi ile alakalı bilgilenmesine yardımcı olabilirsiniz.

Vichy Çatlak Kremi Nedir? Kullananlar, Şikayet ve Yorumları

Vichy Kullanıcı Yorumları

Aşağıdaki yorum alanını kullanarak vichy slow age ile alakalı aklınıza takılan tüm soruları sorabilirsiniz. Sizce bu ürün gerçekten işe yarıyor mu? Ne kadar süre kullandınız, nasıl sonuçlar elde ettiniz… Bu gibi konuları diğer kullanıcılarla aşağıdaki yorum alanını kullanarak paylaşabilirsiniz. Siz de hemen eşikayet.net üzerinden kullanıcı yorumları yayınlanmak için buraya tıklayınız…

Tags:

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

eŞikayet.net
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0