Vodafone Yapılan Şikayetleri Değerlendirmiyor

Vodafone Şikayetleri Değerlendirmiyor

Ben 10 yıldan fazla bir zamandır vodafone müşterisi olarak bıktım ve artık insanlara vodafone kesinlikle kullanmayın diye tavsiye ediyorum. Kaçtır vodafone şikayetleri sayfasında yaşadığım sorunu yazdım, telefonla vodafone müşteri hizmetlerini arayarak oradakilere sorunu ilettim fakat ne bir çözüm bulundu ne de bir işlem yapıldı. Dedikleri borcu ödemeniz gerekiyordan başka birşey değildir.

Ben başıma gelen olayı burada uzun uzun anlatmayacağım. Fakat son 1 yılda vodafone ile yaşadığım sorunlar bir değil, iki değil. Hangi birini anlatsam bilemiyorum ki… Ben yurtdışına çıkıp, orada yaşamaya karar veren biri olarak bir türlü eski vodafone hattımla ilgili sorunları da çözemedim. Neticede yurtdışındayım ve Türkiye’ye bir hat için gidip gelemiyorum. Arıyorum diyorum ki ben işlemlerimi buradan yapmak istiyorum, bir çözüm üretin ne yapabiliriz diye kadın bana diyor ki beyefendi vodafone merkezlerimizden birine gitmeniz gerekiyor.

Şu anda vodafone hattım kapandı, kullanamıyorum. Tüm bankacılık işlemlerim askıda, ne bir para gönderebiliyorum ne de bir işlem yapabiliyorum. Tek çare türkiyeye döndüğümde gidip yeni bir hat alıp tüm banka işlemlerimi yenilemek olacaktır. Bu da benim için büyük külfettir. Anlayacağınız vodafone şikayetleri, vodafone müşteri hizmetleri tarafından değerlendirilmiyor, dinliyor olsalar bile bir çözüm üretilmiyor. Yazıklar olsun.

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

eŞikayet.net
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0