eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Winterbeform ile Zayıflama

Yeniden merhabalar. Bu yazımızda 3’lü set halinde satılan winterbeform zayıflama seti ile alakalı merak edilen sorulara yanıt vereceğiz. Mesela winterbeform nedir? ne değildir? nasıl kullanılır? kimler kullanamaz? yan etkileri nelerdir? gibi sorulara yanıt verirken ayrıca merak edenler için winter be form şikayet / şikayetleri ve kullanıcı yorumları da yine aşağıdaki yorum alanından yayınlanacaktır. Öncelike bunun bir ilaç olmadığını belirtmek istiyoruz. Yani eczanelerde satılan bir ürün değildir ve tamamen sağlıklı olduğuna dair hiç bir garanti yoktur.

Winterbeform Nedir?

İçerisinde 3 farklı paket bulunan ve her birini de farklı zamanlarda kullanacağınız winterbeform zayıflama seti sağlıklı bir şekilde kilo vermenize, fazla yağlarınızdan kurtulmanıza, metabolizmayı hızlandırıp insülin direncini de dengede tutmaya yaradığı iddia edilen bir zayıflama ürünüdür. Peki içinde neler var? Paket-1 diye tabir edilen ürün yağ yakıcı bitki çayı karışımıdır. Bu bitki çayının içerisinde onlarca bitki özü bulunmaktadır.

Ek Bilgi: Winterbeform’un resmi instagram hesabını takip etmek isteyenler buraya tıklayarak instagram sayfasını açabilirler. Ürün hakkındaki yorumları ise eşikayet.net’ten takip edebilirsiniz.

Paket-2 olarak adlandırılan ürün ise sizi tok tutacağı iddia edilen bir çorbadır. Yine bu çorbanın içinde size tokluk hissi verecek maddeler bulunmaktadır. Son olarak Paket-3 ise zayıflarken sarkacak olan vücudunuzu toparlamaya yardımcı olacak bir toparlayıcı jeldir. Değerli eşikayet.net ziyaretçileri bu ürünün satış sitesinde tamamen bitkisel olduğu yazıyor olsa da bu konuda bir belge yada bilgiye rastlamadık.

Winterbeform Yan Etkileri

Bu arada winter be form satış sitesinde sizin de dikkatini çekmiştir muhtemelen… Orada Dr. Ender Saraç, Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu ve Prof. Dr. Canan Karatay’ın resimleri bulunuyordu. Orada sanki bu doktorlar winterbeform kullanılmasını tavsiye ediyorlarmış gibi bir hava oluşturulmaya çalışılmış ancak bu doktorların bu ürünle bir alakaları bulunmamaktadır. Sadece bitkisel çorbalar, yiyecekler ile kilo verebileceğinizi söylüyorlar programlarında. Lütfen bunu unutmayınız…

Winterbeform zayıflama ürününün yan etkileri ile alakalı bir bilgi de bulamadık sitelerinde. Biz yılların bize vermiş olduğu tecrübe ile bu zayıflama ürününü

  1. Hamile ve emziren kadınların
  2. Damar tıkanıklığı olan kişilerin
  3. Kalp rahatsızlığı olanların
  4. Panik atak olan kimselerin
  5. Böbreklerinde sorun olan kimselerin

ve herhangi bir kronik rahatsızlığı olan kimselerin kullanmalarını tavsiye etmiyoruz. Lütfen bildiğiniz bir hastalığınız varsa yada doktor tavsiyesi ile ilaç alıyorsanız winterbeform kullanmadan önce doktorunuza danışmayı ihmal etmeyiniz.

Winterbeform Nasıl Kullanılır?

Birçok zayıflama setinde olduğu gibi winterbeform ürünlerini de kullanırken benzer mantıkla hareket edeceksiniz. Öncelikle kullanmanız gereken ürün bitkisel sabah çayıdır. Bir adet yumurta, bir dilim beyaz peynir, 1 dilim ekmek ile birlikte 1 fincan bitki çayınızı da içerek güne başlıyorsunuz. Ara öğünlerde biraz meyve yemeyi de ihmal etmeyiniz.

Not: winterbeform zayıflamaya yardımcı bitkisel gıda takviyesi kesinlikle işe yarayacaktır diye bir kural yoktur. Lütfen kullanıcı yorumları ve şikayetleri okumadan karar vermeyiniz.

Zayıflama çorbasını da öğle yemeği yerine almalısınız. Bunun dışında bir şey yememeniz gerekiyor. Belki ara öğünde biraz daha meyve alabilirsiniz. Sıkılaştırıcı jeli de akşam 20-30 dakikalık spor yaptıktan sonra göbek, basen ve sarkacağını düşündüğünüz diğer yerlerinize sürüyorsunuz.

Winterbeform Kullanıcı Yorumları

Evet değerli dostlar. Bu ürünü kullanmak istiyorsanız düzenli olarak minimum 2 ay kadar kullanmanız gerekiyor. Fiyatı biraz yüksektir diyebilirim. Mesela 20 günlük kullanım paketi için kargo bedeli ile birlikte 139 TL ödemeniz gerekecektir. Eğer 60 günlük set almak istiyorasnız ödeyeceğiniz tutar 299 TL olacaktır. Burada size nacizane bir tavsiyede bulunmak istiyorum. Eğer imkanınız varsa spor salonlarına yazılarak 2 ayda çok daha sağlıklı bir şekilde kilo verebilirsiniz. Bu da nacizane bir tavsiyeydi. Siz de winterbeform kullanıcı yorumları başlıklı bu yazımızda ürün ile alakalı düşüncelerinizi, merak ettiğiniz soruları paylaşabilirsiniz. Eğer winter be form zayıflam setini kullandıysanız bu ürünü kullanmak isteyenlerle tecrübelerinizi de paylaşabilirsiniz.