eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Xeljanz Nedir?

Xeljanz Saç Çıkarır mı? Fiyatı Ne Kadar? Kullananlar ve Kullanıcı Yorumları

Xeljanz nedir? Bu yazımızda satış fiyatı 1804 TL olan xeljanz ilacı ile alakalı olarak kullanıcı yorumları, yan etkileri, zararları gibi konuları işleyeceğiz. Bazı internet sitelerinde xeljanz saç çıkartan ilaç olarak geçiyor. Bu doğru mudur? Gerçekten saç çıkarıyor mudur? Bu konuyu da xeljanz saç kullanıcı yorumları alanında tartışacağız.

Xeljanz Nedir?

Xeljanz, yuvarlak şekilde beyaz renkli tablettir. Her bir kutunun içerisinde 56 tane tablet bulunuyor. Bu ürünü genelde eklem ağrısı olanlar, eklemlerinde şişkinlik olan kişiler ya da eklem yerlerinde bozukluk olan kişiler kullanmaktadır.  Tıbbi adı romatoid artritte olan hastaların artık gördükleri tedaviler fayda etmediği zaman doktor kontrolünde tercih edilmektedir.

Xeljanz ilacının etken maddesi tofasitinib adındaki etken maddedir. Bu etken madde bağışıklık sistemini baskılamaktadır. Bu ilacı kullanmadan önce aşağıda paylaştığımız, ürünün internet sitesinden almış olduğumuz xeljanz kullanımı kılavuzunu okumanızı tavsiye ediyoruz.  Sitemizde yer alan diğer sağlık ürünleri için linke tıklayabilirsiniz. Merak ettiğiniz ürünleri arama motorumuzu kullanarak bulabilirsiniz.

Xeljanz Kullanıcı Yorumları

Bu ilaç fiyatı gerçekten yüksek olan bir üründür. Genelde orta ve ileri yaştaki insanların tedavisinde kullanılıyor. Doktorun uygun görmesi üzerine gençlerde kullanabilmektedir. İÇerisindeki etken madde sayesinde eklemlerdeki iltihabı azaltarak ağrıların ve şişliklerin azalmasını sağlayan, günlük kullanmanız gereken bir ilaçtır.

Tek başınıza kullanabileceğiniz bu ürünü doktorunuz uygun görürse başka ilaçlarla da kullanabilirsiniz. Beklenmedik bir durumla karşılaştığınızda doktorunuza danışmayı ihmal etmeyiniz. Bu nedenle aşağıdaki kullanım kılavuzunu okumanızı, yan etkileri ile ilgili detayları incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Xeljanz Nasıl Kullanılır? Yan Etkileri Nelerdir?

[wp-embedder-pack width=”100%” height=”500px” download=”off” download-text=”” attachment_id=”2958″ /]

Xeljanz Saç Çıkarır mı?

Bazı internet sitelerinde xeljanz saç çıkartıyor diye iddia ediliyor. Bulamadık. Aynı ürün müdür? Bu markaya ait başka bir ürün mü var onu da bilemiyoruz. Ürünün resmi internet sitesinde bu minvalde bir malumata ulaşamadık. Sizler bu konuyla ilgili bildikerlinizi sayfanın altındaki xeljanz saç kullananlar ve şikayetleri alanından paylaşabilirsiniz. Bu arada ürünün resmi internet sitesine dileyenler buraya tıklayarak ulaşabilirler.

Bu şikayetleri incelediniz mi?
KULLANICI YORUMLARI ALANI

5 YORUM
 1. Euphemia

  yeni tarihli 2 kutu XELJANZ arayanlar için *** (email editör tarafından kaldırılmıştır) mail gönderebilirsiniz yada telefon no gönderin. oradan iltibata geçer fiyat ve teslim konusunu konuşabiliriz. şanslı kişi kim acaba ::) bulmak çok zor benim yakınım uzun süredir kullanıyor 10 yılda verilen aralıklardan 2 kutu artan ilaç var 2022 kutular ..

 2. BUSE

  Aynı zamanda ağrılarımda düzelmeler oldu.

  1. Necati

   Romatizma mı var sizdede

 3. BUSE

  Lupus hastasıyım saçlarım dökülmüştü. Yaklaşık 5 6 aydır kullanıyorum xeljanzı, saçlarım çıkmadı fakat herhangi bir yan etkısı de olmadı. Halen kullanıyorum. Herkese Allah’tan şifalar dilerim.

 4. Alper Tutuk

  Xeljanz yaklaşık 6-8 ay içerisinde saç çıkarıyor. Bu tedaviyi başta Server Serdaroğlu olmak üzere hastalarına uygulayan ve sonuç alan hekimler var. İlacın saç çıkarma başarısı %90’ın üzerinde. Fakat ilaç yalnızca Alopesi hastalarındaki saç ve diğer kıl dökülmelerini tedavi edebiliyor. Bildiğimiz kelliğe -en azından şu an için- bir etkisi yok. İlacın en büyük dezavantajı ise bağışıklık sistemini zayıflatması. Zaten ilaç bağışıklık sistemini baskıladığı için fayda gösteriyor. İronik bir durum.