eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Xir Tea Bitki Çayı Nedir?

Xir Tea Bitki Çayı Nedir? Doğal zayıflama çayı olduğu iddia edilen xir tea kullananlar bu yazımızda gerçek kullanıcı yorumları ve x ir tea şikayetleri yayınlıyorlar. Geçtiğimiz günlerde forx5 zayıflama çayı başlığıyla bir ürün tanıtımı yapmıştık. Aslında x ir tea ile formx5 zayıflama çayı aynı ürün olup son zamanlarda basında çıkan olumsuz haberlerden olsa gerek firma artık x ir tea adını kullanmayarak yola forx5 olarak devam etmek istiyor. Yine de x ir tea zayıflama çayı kullanıpta düşüncelerini paylaşmak isteyenler için bu başlığı aktif etmek istedik.

Satış fiyatı 100 TL olan x ir tea facebook ve instagram üzerinden kullanıcılara ulaşan ve whatsapp üzerinden satışı yapılan bir üründür. Gerçekten işe yarıyor mu? Bu sorunun en doğru yanıtını bu çayı kullananlar cevaplayacaklardır. Fakat sosyal medyada bitkisel zayıflama çaylarına karşı insanların çok dikkatli olmaları yönünde uzmanların açıklamaları sürekli paylaşılıyor.

X IR TEA Kullananlar

Hatta ne kadar doğrudur bilemiyoruz ancak bitkisel zayıflama çayı kullandığı için ölümden dönen insanların videoları Youtube’da halen yayınlanıyor. Bu nedenle lütfen internetten bir ürün satın almadan önce doktorunuza danışınız. Sağlığınız herşeyden daha önemlidir. Daha önce paylaştığımız forx5 kullanıcı yorumları sayfasına ulaşmak için linke tıklamanız yeterli olacaktır.