eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Yamuna Latex Korse

Merhabalar. Bu yazımızda yamuna korse ile alakalı kullanıcı yorumları ile birlikte yamune latex korse kullananlar tarafından paylaşılacak olan şikayetleri de bulabilirsiniz. Yamune korse beden seçenekleri olan bir ürün olup fiyatının yüksekliği ile dikkat çeken bir üründür. Kalitesi hakkında maalesef bir deneyimimiz olmadığından dolayı sizlere iyidir yada kötüdür diyemiyoruz. Fakat aşağıdaki yorum ve şikayet alanını kullanarak siz de yamuna korse ile alakalı yorum ve şikayetleri yayınlayıp okuyabilirsiniz.

Aslında yamuna latex korse bir vücut şekillendiricidir. Normal bedeninizden 2 beden daha ince bir hale bu ürün ile kavuşabileceğiniz iddia ediliyor. Genel olarak waist training korse olarak da bilinir. Yamuna markasıyla satılan bu şekillendirici korsenin birkaç çeşidi bulunmaktadır. Erkekler için ayrı, kadınlar için ayrı üretilen bu ürünün satış fiyatı ise ortalama olarak 190 TL’dir.

Yamuna Korse Kullanıcı Yorumları

Eğer latexe karşı bir alerjiniz yoksa bu ürünü rahatlıkla kullanabilirsiniz. Günlük olarak 6-7 saat kullanılması tavsiye edilmektedir. Gündelik hayatınızda, normal işlerinizi yaparken de kullanabilirsiniz. Düzenli kullanım neticesinde kalıcı olarak incelme sağlayacağı da iddia ediliyor. Bunu düşündüğümüz zaman sizi sıkacağından fazla yemek yemek istemeyeceğinizi ve belirli bir süre sonunda mevcut yağlarınızı kaybederek bunun mümkün olabileceğini düşündük ancak az önce de ifade ettiğimiz üzere işe yarayıp yaramadığını bile bilemiyoruz.

Yamuna Latex Korse Beden Tablosu Yorum ve Şikayetleri

Her korsede farklı bedenlere göre ayarlama yapabiliyorsunuz. Yine de yukarıda ki tabloya bakarak beden ölçünüzü öğrenebilirsiniz. Normalde korse alan kişiler kendi bedenlerinden düşük ölçüleri tercih etmektedirler. Bu üründe ise normal bedeniniz neyse ona göre almanız tavsiye ediliyor. Satış sitesinde yüzde 100 latex kumaştan olduğu iddia ediliyor. Bu ürünün içerisinde spandex karışımlı pamuk yüzeyi ise vücudunuzun şekil kazanmasını sağlıyormuş. Bütün bunlar detaylar olup önemli olan işe yarayıp yaramadığıdır. Bunu da sizlerin yorumlarından öğreneceğiz.

Bel incelten korse işe yarıyor mu?

Yamuna Latex Korse Şikayetleri

Değerli eŞikayet.net ziyaretçileri bu yazımızda siz de yamuna korselerin işe yarayıp yaramadığını yazabilir, merak ettiğiniz soruları diğer kullanıcılara sorabilirsiniz. Bu arada yamuna korse çamaşır makinesinde yıkanmaz. Sadece bir bezle temizleyebilirsiniz. Yamuna latex korse satış fiyatı 199 TL + KDV + Kargo bedeli şeklindedir. Diğer çeşitlerinin de olduğunu belirtmiştim. Onların fiyatı değişiyor. Yukarıdaki videoyu mutlaka izlemelisiniz. Yorumlarınızı da aşağıdaki yorum alanından paylaşmayı unutmayınız.

Güncelleme Tarihi: 13 Eylül 2017

Yamuna korse nasıl kullanılır diye merak edenler için yeni bir videolu konu eklenmiştir. Dileyenler yamuna korse nasıl kullanılır linkine tıklayarak ulaşabilirler. İyi günler.