Kargo & Nakliye Firmaları

Yurtiçi Kargo Adalar Şubesi

Yazar:

Tarih:

Yurtiçi kargo adalar şubesi şikayetleri başlıklı bu konuda yurtiçi kargo adalar şubesi adres bilgisi ve telefon numarası paylaşılacaktır. Sizde İstanbul Adalar’da oturuyorsanız ve kargonuzla ilgili bir sorun yaşadıysanız aşağıdaki yorum alanından yaşamış olduğunuz problemleri paylaşabilirsiniz.

Not: Yurtiçi Kargo’nun 5 Ağustos 2017 tarihi itibariyle Adalar’da şubesi bulunmamaktadır. Bunun yerine bu mevkiye en yakın olan Kadıköy ve Çekmeköy şubelerinden işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Marmara Şubesi:

Adres: Ekşioğlu Mah. Şehitler Cd. No:45 Çekmeköy / İstanbul

Telefon: +90 216 561 1637

Yurtiçi Kargo Suadiye Şubesi:

Adres: Suadiye Mah. Emin Ali Paşa Cad. No: 38B Kadıköy / İstanbul

Telefon: +90 216 380 8952 – +90 216 380 8953

Yurtiçi Kargo Şikayetleri

İnsanların yurtiçi kargo ile alakalı yapmış oldukları şikayetleri yorum alanından okuyabilirsiniz. Yukarıdaki iletişim bilgileriyle sorunlarınızı çözemediyseniz insanlarla yurtiçi kargo ile alakalı yaşamış olduğunuz sorunları paylaşabilirsiniz. Yorum yazmak için aşağıdaki yorum alanını kullanabilirsiniz. Diğer yurtiçi kargo şubeleri ile alakalı şikayet ve yorum paylaşmak için yurtiçi kargo şikayetleri linkine tıklayabilirsiniz.

eŞikayet Hakkında

Bu site yaklaşık 8 yıllık bir bilgi ve birikimin neticesinde aktif olarak yayına başlamıştır. Daima tüketicinin yanında olan eşikayet.net sitesinde siz de almış olduğunuz ürün ile alakalı yaşadığınız sorunları diğer insanlarla paylaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilecek konular...

Sen de Düşünceni Paylaş!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir