eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Yurtiçi Kargo Arnavutköy Şubesi

Yurtiçi kargo arnavutköy şubesi şikayetleri başlıklı konumuzda yurtiçi kargo arnavutköy ve hadımköy şubeleri ile alakalı çalışma saatleri, adres bilgileri, telefon numarası paylaşılacaktır. Siz de bu şube / şubelerle ilgili sorun yaşamışsanız yorum alanından kamu ile paylaşabilirsiniz.

İstanbul Arnavutköy’de 2 adet yurtiçi kargo şubesi bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi Arnavutköye şubesi, diğeri de Hadımköy şubesi olarak geçiyor. Bunların çalışma saatleri hafta içi saat 18:00’a, hafta sonu da saat 17:00’a kadardır.

Yurtiçi Kargo Arnavutköy Şubesi:

Adres: Arnavutköy Merkez Mah. Bengisu Sk. Arnavutköy / İstanbul

Telefon – 1: +90 212 597 6695

Telefon – 2: +90 212 597 6694

Yurtiçi Kargo Hadımköy Şubesi:

Adres: Hadimköy Hastane Mah. Koruluk Sk. Arnavutköy / İstanbul

Telefon – 1: +90 212 771 4754

Yurtiçi Kargo Arnavutköy Şikayetleri

Bu kargoyla alakalı şikayetlerinizi aşağıdaki yorum alanından paylaşabilirsiniz. İnsanlar yurtiçi kargo arnavutköy şubesi ve hadımköy şubesi ile alakalı yaşadıkları sorunları yorum alanından paylaşıyorlar. İnsanların neler söylediğini okumak için sayfayı aşağı kaydırınız.

Yurtiçi kargonun diğer şubelerine ulaşmak için yurtiçi kargo şikayetleri linkine tıklayınız. Eğer kargonuzla ilgili bir problem yaşıyorsanız lütfen öncelikle yurtiçi kargo şubesi ile iletişime geçiniz. Sorununuz çözülmediyse yorum alanından kamu ile paylaşabilirsiniz.

Bu şikayetleri incelediniz mi?
KULLANICI YORUMLARI ALANI