Kargo & Nakliye Firmaları

Yurtiçi Kargo Aymakop Şubesi

Yazar:

Tarih:

Yurtiçi Kargo aymakop şubesi şikayetleri başlıklı bu yazımızda ikitelli aymakop şubesinin telefon numarası, adres bilgileri, iletişim bilgileri, çalışma saatleri gibi bilgilere yer verilecektir. Ayrıca yurtiçi kargo aymakop şubesi ile alakalı yaşamış olduğunuz problemleri yine ilgili başlık altından paylaşabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Aymakop Şubesi adresi “Aymakoop San Sit. B-3 Blok No:20 İkitelli” şeklindedir. Bu firma şubesine ait telefon numarası ise “+90 212 549 9243” olup çalışma saatleri sabah 08:00 ile akşam 18:00 arasındadır. Hafta sonları çalışma saatleri sabah 08:00 ile akşam 17:00 olmaktadır.

Yurtiçi Kargo Aymakop Şubesi

Siz de yurtiçi kargo aymakop şubesi ile alakalı bir problem yaşadıysanız bunu yorum alanından paylaşabilirsiniz. Diğer yurtiçi kargo şubelerine ulaşabilmek için buraya tıklayınız.

eŞikayet Hakkında

Bu site yaklaşık 8 yıllık bir bilgi ve birikimin neticesinde aktif olarak yayına başlamıştır. Daima tüketicinin yanında olan eşikayet.net sitesinde siz de almış olduğunuz ürün ile alakalı yaşadığınız sorunları diğer insanlarla paylaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilecek konular...

Sen de Düşünceni Paylaş!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir