Zayıflama Çayı ile Nasıl Kilo Verilir?

Zayıflama Çayı ile Nasıl Kilo Verilir?

Zayıflama çayı ile nasıl kilo verilir? Bu soru zayıflama çayları ile zayıflamak isteyen birçok kişi tarafından soruluyor. Haliyle insanların hoşuna gidecek bir cevap bekleniyor fakat hani derler ya dost acı söyler diye. İşte biz de burada bunu yapacağız. Doğruları, gerçekleri konuşarak hoşunuza gitmeyecek şeyler söyleyeceğiz.

Bir kere zayıflamak istiyorsanız beslenme alışkanlıklarınızı değiştirerek işe başlamanız gerekiyor. Yani şimdiye kadar ne yemişseniz, nasıl bir beslenme şekli ile bugünlere kadar gelmişseniz bunu baştan  sona kadar değiştireceksiniz. Diyelim ki her gün 3 ekmek mi yiyorsunuz patatesli yumurta ile hemen ekmek yemeği keserek patatesi bırakacaksınız. Ya da her gün salata yediğiniz halde kilo veremiyor musunuz? O zaman salata yemeği keserek başka şeylere yöneleceksiniz.

Eğer beslenme alışkanlıklarınızı değiştirirseniz hızlı ve sağlıklı kilo verme olayını başlatmışsınız demektir. Fakat herşey burada bitmiyor. Eğer zamanım çok, ben fazla kilolarımı 1 yılda versem de bana yeter diyorsanız sadece beslenme alışkanlığınızı değiştirerekte bunu başarabilirsiniz ancak bizim tavsiyemiz işi riske atmamanız yönünde olacaktır.

Bir de günlük 1 saat yürüyüş yapmaya başlayınız. Her gün düzenli olarak yapacağınız 1 saatlik normal tempolu yürüyüş size yaklaşık olarak 300-400 kalori yaktıracaktır ki bu azımsanmayacak bir rakamdır. Evet kabul ediyoruz belki yeterli bir miktar değildir ancak hiç yoktan çok çok iyidir. Eğer zaten yürüyüş yapıyorsanız süreyi uzatmayı deneyiniz. Belli bir zaman sonra elbiselerinizin size bol geldiğini göreceksinzidir.

Zayıflama çayı ile zayılfama

Değerli eŞikayet.net takipçileri. Hiçbir zayıflama çayı size kilo verdirmez. Eğer kilo vermek istiyorsanız mutlaka yediklerinize dikkat edecek, bol su içecek ve sürekli yürüyüş yapacaksınız. Eğer bu 3  maddeyi gerçekleştirmiyorsanız tabir yerindeyse zayıflama çaylarının kralı gelse de bir işe yaramaz. Zaten zayıflama çayları olarak satın aldığınız ürünlerin detaylarına bakın genelde toksinlerin atılmasında yardımcı… şeklinde ifadeleri göreceksinizdir.

Yani zayıflama çayları aslında size kilo verdirmez. Özellikle bağırsaklarınızda biriken zararlı maddelerin ve vücudunuzdaki toksinlerin dışarıya atılmasını kolaylaştırmaktan başka bir işe yaramamaktadırlar. Zaten spor yaparsanız, sürekli enerji harcayıp terlerseniz vücudunuz kendi kendini yenileyerek temizleyecektir. Zayıflama çayı olarak satın aldığınız ürünler sadece bu süreci hızlandırmaktadır.

Zayıflama çayları yerine şunları yapın

Değerli dostlar. Dileyenler istediği ürünü kullanabilirler. Fakat bizim sizlere tavsiyemiz yukarıda da sıralamış olduğumuz yeme alışkanlığınızı değiştirmek, bol miktarda su tüketmek ve günlük en az 1 saatlik yürüyüş yapmaktır. Eğer bunları yaparsanız -emin olabilirsiniz- çok kısa bir zamanda kiloların kendi kendine eridiğini, elbiselerinizin size bol gelmeye başladığını farkedeceksiniz. O zaman tekrardan www.esikayet.net sitesine gelerek bu başlık altından yorumları paylaşabilirsiniz. Haydi ne duruyorsunuz. Çalışmaya başlama zamanı…

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

eŞikayet.net
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0