Zayıflama Korsesi Kullanıcı Yorumları

Zayıflama Korsesi Kullanıcı Yorumları

İnternette zayıflama korsesi ile kilo verdiğini söyleyen o kadar çok insan varki biz de konuyu merak ederek zayıflama korseleri gerçekten işe yarıyor mu? insanları zayıflatıyor mu diye merak ettik. Sizler için hem araştırdık hem de ufak bir deneme yaptık. Korseler her dönem özellikle kadınların ince görünmeleri için kullanılan bir giysiydi. Bu çok eskilerden beri hem ortaçağda hem de avrupada kullanılmaktaydı. Fakat günümüzde de korseler geliştirilerek, teknoloji ile daha kaliteli hale dönüştürülerek popülaritesini korumaya devam etmektedir.

Zayıflama Korsesi Kullananlar

Biz eŞikayet.net sitesi olarak daha önce sizler için birkaç korse markası ile alakalı araştırma yapmış, insanların yorumlarını paylaşmalarını sağlamıştık. İncelemiş olduğumuz korselerin hepsi zayıflamak isteyen hanımlar tarafından tercih edilen korselerdir. Mesela bunlardan bir tanesi fit love korse adındaki bir üründür. Diğerleri de  yamuna latex korse, on form korse, nbb korse, manyetik bel korsesi diye devam etmektedir. Dileyenler ilgili konulara ulaşabilmek için aşağıda paylaştığımız linklere tıklayabilirler. Ancak bizim konumuz bugün bu değil. Bugün zayıflama korsesi ile gerçekten kilo verilir mi? Etkileri ve zararları nelerdir? Bunları konuşacağız.

Öncelikle alacağınız ürünün kaliteli kumaştan hazırlanmış olması gerekiyor. Neden kaliteli kumaş olmalı? Çünkü kullanmış olduğunuz korselerde daha fazla kar edebilmek için üreticiler kalitesiz ve ucuz malzeme kullanabiliyorlar. Bu da hem cildinize zarar verir hem de kilo kaybetmenize bile neden olmaz. Fakat kaliteli malzeme ve iyi bir işçilik ile hazırlanmış bir korse varsa işte o zaman işe yarayabilir. Nasıl mı? Öncelikle hava alması gerekiyor. Korse hava almıyorsa yani cildinize hava akışı gerçekleşmiyorsa bir zaman sonra cilt problemleri başlayabilir. Ayrıca hava alması terlediğinizde dışarı terin atılmasını da kolaylaştıracaktır.

Zayıflama Korsesi Kalitesine Bakın

Sonrasında zayıflama korsesi sağlam işçilik ile üretilmelidir. Çünkü kilo vermek isteyenler sürekli hareket edeceklerdir. Bu da korsenin gevşeyebilmesi için zemin hazırlar. İşte sağlam malzeme ve kaliteli işçilik ile bu esneme payı en aza indirgenebilir. Biz burada bir marka paylaşarak reklam yapmak istemiyoruz. Ancak sitemizde paylaşmış olduğumuz zayıflama korsesi çeşitlerini inceleyerek insanların ürünler hakkında paylaştıkları yorumları inceleyebilirsiniz. Tüm ürünler aşağıda listelenmiştir:

  1. On Form Korse
  2. Fit Love Korse
  3. Yamuna Latex Korse
  4. NBB Korse
  5. Manyetik Bel Korsesi

Yukarıda paylaşmış olduğumuz liste zaman içerisinde çoğalacaktır. İnceleyeceğimiz her ürünü eŞikayet.net sitesine ekleyerek insanlarında bilinçlenmesine, ürün hakkında fikirlerini paylaşmasına yardımcı olacağız. Sizler de zayıflama korsesi ile alakalı kafanıza takılan soruları buradan sorabilirsiniz. Kullanmış olduğunuz ürünler varsa isimleri, markaları ile birlikte aşağıdaki yorum alanından paylaşabilirsiniz. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Zayıflama korseleri gerçekten işe yarar mı?

Zayıflama Korsesi Zayıflatır mı?

Zayıflama korsesi zayıflatır mı sorusuna aslında yukarıda detaylı olarak cevap verdik. Sözün özü ise eğer kaliteli bir ürün kullanıyorsanız ve düzenli olarak spor yaparak yediklerinize dikkat ederseniz zayıflama korsesi ile yağ yakma süresi daha da hızlı olacaktır. Yani bir korse kullanmadan -atıyourm- 3 ayda 10 kilo verecekseniz kaliteli bir zayıflama korsesi kullanarak 10 kiloyu 2 ay gibi bir sürede verebilirsiniz.

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

eŞikayet.net
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0