eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Zedprex Nedir?

Zedprex nedir? Bu yazımızda antidepresan olan zedprex ile alakalı yan etkileri var mıdır? zedprex kullananlar ne diyor, ürün şikayetleri ve kullanıcı yorumları paylaşılacaktır. Ayrıca kimler zedprex kullanamaz, fiyatı ne kadar gibi bilgileri de sizlerle paylaşacağız. Öncelike bu ürünün doktor tavsiyesi ile kullanıldığını ve reçete ile eczanelerde satıldığını unutmayınız. Kendi başınıza, kafanız esti yada bir arkadaşınız tavsiye etti diye kullanmamanız gerekiyor.

Zedprex Nedir? Ne İşe Yarar?

Zedprex, eczanelerde 20 mg 16 kapsül ve 20 mg 24 kapsül olacak şekilde 2 farklı pakette satılmaktadır. Doktorunuz size hangisini tavsiye etmişse onu kullanmanız gerekiyor. Etken maddesi Fluoksetin Hcl olan bu ilaç antidepresan olarak kullanılmaktadır. Kimi insanlar Google’a “zedprex zayıflatır mı” diye yazıp, araştırma yapmışlar. Birçok kişi bunu zayıflama ilacı olarak kullanmak istiyorsa da bunu tavsiye etmemekteyiz. Yan etkileri oldukça ciddi olan zedprex, aşırı kullanım yada ihtiyaç olmadığı durumlarda kullanılırsa ölüme bile neden olabilmektedir. Bu nedenden dolayı çok dikkatli olmak gerekiyor.

Zedprex Kilo Verdirir mi?

Zedprex kilo verdirebilir. Fakat bu zayıflama ilacı yada besin takviyesi değildir. Doktorlar bu ilacı kilo vermeniz için size tavsiye etmezler. Sadece psikolojik sorunları olan, bunalıma girmiş olanlar ve doktorun kullanması gerekiyor dediği kişiler normal bir insan sağlığına döndürülmek için kullanılmalıdır. Bunun dışında kilo verme, başka sorunlardan kurtulmak için kesinlikle zedprex kullanılmamalıdır.

Zedprex Yan Etkileri Nelerdir?

Oldukça fazla ve ciddi yan etkileri olan bu ilaç hiç istemediğiniz şeylerin meydana gelmesine neden olabilir. Mesela cinsel istekte aşırı azalma, yüzün şişmesi, uyku düzeninin bozulması ve uykusuz geceler, deride ciddi tahribat, psikolojik sorunların başlaması yada intihar düşüncesi gibi ciddi yan etkileri bulunmaktadır.

Doktorunuzun size söylediği şekilde ilacı kullanmalısınız. Aç karnına yada tok karnına zedprex kullanmakta bir beis yoktur. Alkol kullanıyorsanız eğer kesinlikle bu ilacı alırken kullanmamanız gerekiyor.

Zedprex Kullanıcı Yorumları

Zedprex 20 mg 24 kapsül satış fiyatı 15.80 TL olup son 6 aydır fiyatında bir değişme meydana gelmemiştir. Eczanelerde reçete ile satılan bu ürün ile alakalı sizler de yorum alanından düşüncelerinizi paylaşarak insanların zedprex ile alakalı bilinçlenmesine yardımcı olabilirsiniz. Siz zedprex hakkında ne düşünüyorsunuz.

KULLANICI YORUMLARI ALANI